Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz, hogy minden lány már...

Az igaz, hogy minden lány már a legjobb barátnőjével megy középsuliba?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 00:45
 1/8 elwera ***** válasza:
nem
2015. dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeségeket honnan vesztek? Én a gimis osztályomból egy lányt ismertem, de őt is csak annyira, hogy tudtam a nevét, meg egyszer beszéltünk évekkel korábban.
2015. dec. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden lány? Tuti nem. De én sem ismerek minden lányt a világon...
2015. dec. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem,engem mèg egyetemen is elkísèrnek anyáèk.
2015. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt honnan hallottad? nem kötekedés, tényleg érdekelne. és ami azt illeti, nem, ez nem így van.
2015. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%

Hát, baromira nem.

Van egy barátnőm. Nem a legjobb, de jóba vagyunk eléggé. Hetedikesek vagyunk. Teljesen más az elképzelésünk. Lehet, hogy Ő vagy én elmegyekünk másik suliba, lehet, hogy nem is marad egyikünk se ebbe a városba.

Ha a legjobb lenne se biztos, hogy mennék vele.

Mondjuk tegyük fel, hogy Ő valami szakmunkásképzőbe menne én meg valami rendes gimi. Még a legjobb barátnőmért se döntenék úgy, hogy akkor én most elmegyek veled cipésznek.

Hülyeség.:)

2015. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen kérdést feltenni? És a fogtündér sztori nem érdekel? :)
2015. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az igaz, hogy a nyolcadikos lányok és fiúk jórésze ezt szeretné, még tervezi is...de aztán szerencsére nem ez lesz a választás és döntés alapja. Annak idején én is a barátnőmmel szerettem volna továbbmenni a városunk egyik gimijébe, még a neki tetsző szakot is bevállaltam (történelem volt, pedig én nagyon jó voltam bioszból), aztán- szerencsére - átirányítottak a város másik jó gimijébe biológia tagozatra... Rosszul esett, féltem is egyedül az ismeretlenbe, de azóta 1000x hálát adtam a "jósorsnak"! Szóval ez a barátnővel együtt tényleg hülyeség!
2015. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!