Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan van lelkiismeret...

Jogosan van lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

1,5 éve járok a barátommal, akinek volt egy nagyon jó "lány barátja".

Már az első pillanattól furcsa volt nekem a kapcsolatuk. A lánynak természetes volt, hogyha kedve szottyan a barátomnál alszik, mint mielőtt összejött velem, emellett folyamatosan flörtölt vele. Mikor hármasban találkoztunk, azt hozta fel, hogy milyen volt a barátommal aludni.A barátom sokszor titokban találkozott vele, 4-5 alkalom után bukott le. Látványosan féltékeny volt rám, pedig semmit nem akart a barátomtól. Több éve lett volna rá, hogy összejöjjenek, ő nem volt nyitott, pedig a párom kitartóan udvarolt neki.

A kiskaput az tette be, mikor megtudtam, hogy felajánlotta, hogy szexeljenek. Nem szépítem, tomboltam. A barátom meg nem értette miért, hisz szegény lány olyan régen szexelt...

Tudni kell, hogy az első pillanattól féltékeny voltam rá, sokat veszekedtünk is emiatt. A szexes dolog után viszont közöltem a barátommal, hogy vagy a csajjal szakít meg mindent, vagy velem.

Utólag tudtam meg, hogy a lány tudta, hogy féltékeny vagyok, és folyton kérdezgette a barátom, hogy miért, de ő nem mondott semmit. Mikor rákérdeztem ennek az okára, azt válaszolta, hogy "mert nem érezte, hogy tudnia kéne".

Azóta állandóan lelkiismeret furdalásom van, úgy érzem, hogy ha tudta volna mi a baj, és akar változtatni, nem szakítottam volna el őket egymástól.



Ne gondoljatok hárpiának, sose csináltam fesztivált abból, ha találkoztak, magamban sírdogáltam sokat, ebből lett a veszekedés.


2015. dec. 20. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben van eszed lekoptatod őket .
2015. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Koptasd le a csávót
2015. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább arra vonatkozott a kérdésem, hogy keressem-e meg a lányt és mondjam-e el neki, vagy zárjam le a dolgot.
2015. dec. 20. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Zárd le a dolgot
2015. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, elég nehéz. Szétroncsolta a kapcsolatba vetett hitem és az önbizalmam.
2015. dec. 20. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!