Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez jogosan esett nagyon rosszul?

Ez jogosan esett nagyon rosszul?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm és féltékeny vagyok rájuk mert egyre jobban kizártak maguk közül. Mindig ott voltam mind a kettőnek bármikor egy kar nyújtásra bár észrevettem hogy az ő humoruk valahogy jobban egy húrra pendül.

Egyszer kétszer kiderült véletlenül, hogy ők már eljártak együtt bulizgatni nélkülem de nem csináltam belőle ügyet, több mint 14 éve barátok vagyunk.

Rá kellett jönnöm hogy harmadik pótkerék vagyok. Az egyik lány elutazott. Vettünk neki összefogva drága ajándékokat de nekem alig köszönte meg csak a másik lánynak volt hálás a jó ötletért.

Most visszajött és már közölte is ha talizzunk hárman akkor azért a másik barátnőm menjen hamarabb hogy picit dumálgathassanak. Erre kifakadtam hogy kapják be, maradjanak meg egymásnak.

Nem bántottam meg őket soha semmivel. De ez szerintem kifejezetten megalázó volt. Ha már annyira egymásnak vannak akkor azt azért nem kéne éreztetni hogy hol vannak ők, hol meg én nem?

Ez undorító és utólag is hülyének tartom magam hogy velük kezdtem. Ők azt mondják túlreagálom és nem tudják miért esik rosszul. Szerintem jogosan.


2015. dec. 21. 00:23
 1/4 anonim válasza:
Hagyd őket a francba. Bármennyire is rossz ez, de nincs szükségük rád.
2015. dec. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez eléggé egyértelmű... Hagyd őket ott ahol kell, mert végül kib..ásból rád sóznak vmit :/
2015. dec. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen! Szánalmasnak tartom mindkettejüket.
2015. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm hogy megerősítettetek a véleményemben. Ők azóta ki is beszéltek engem valószínűleg, mindenkivel így szokták. (még időnként egymást is kibeszélték nekem) Egyre jobban nem bánom hogy nem tartozom már közéjük.
2015. dec. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!