Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ilyen szemét, önző...

Hogy lehet ilyen szemét, önző a legjobb haverom?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük még szünet előtt a suliban, hogy hétfőn azaz ma megyünk a városba vásárolni (ketten)... Erre hozta az egyik unokatestvérét mert ők disznót fognak vágni, és az ő apja tartozik neki és ezért ő pénzéből veszi meg a fia az alapanyagokat(de szerintem ez egy nagy kamu... Sajnos szokása hazudozni).



Figyett hánytam arra, hogy többen vagyunk a kelleténél de amikor csak vásároltak és vasároltak (egy nagy utazó táskába raktak mindent) és a végén még nekem kellet segítem(csak konkrétan tenisz könyököm van már 3 hónapja). A hátam és kezem majd leszakadt, úgy le izzadtam mint a ló mire leértünk az állomásra...


És a haverom csak lökte a hülyeségét út közben, b@@a sz@t segíteni, mondam is neki, hogy nem ez volt megbeszélve erre azt mondja" nem kell csicskáskodni"

És még pénzzel is lenyulta a saját unokatestvérét... Szóval pénz éhes is.



2015. dec. 21. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy hogyan lehet egy ilyen alak a legjobb haverod?
2015. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pfff hát tényleg nem igazi haver
2015. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az önzése és a szemétsége belőle jön. Te viszont nem mersz nemet mondani, nem vagy képes kerek-perec helyretenni (teniszkönyökkel tudod, mikor cipelnék én helyette!), amikor bunkó és önző és ezzel csak a lovat adod alá.


Félsz kirúgni, mert attól tartasz, hogy nem lesz helyette más, jobb? Vagy egyszerűen csak jó mártírkodni - vannak ilyen pasik is - és nyavalyogni, hogy veled mennyire kibaXtak?


Tudod: madarat tolláról, embert barátjáról ...

2015. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!