Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Voltak barátaim általánosban,szakközépben is, de a távolság miatt valahogy lassanként elmaradtak. Egyébként is nehezen kezdeményezek beszélgetést és ha érzem, hogy valakivel úgysincs közös témánk nem próbálkozok tovább. De sokszor nagyon egyedül érzem magam, jó lenne valakivel/valakikkel beszélgetni, barátkozni.

2015. dec. 21. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyere át szilveszterkor, és csapatunk egy lan party-t.
2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz ha akarsz.fiu v lány vagy?
2015. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz
2015. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled. ^^
2015. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod :)
2015. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz :) Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Jó lenne néha beülni valakivel valahova vagy elmenni bulizni, de sajnos egy olyan barátnőm se volt sose aki bulizós lett volna. Aztán én úgy döntöttem hogy egyedül próbálom meg a dolgokat, mert ők semmire se voltak vevők :S Még egy strandra se lehetett velük elmenni mert szégyellősek voltak :S Én meg úgy döntöttem hogy akkor inkább egyedül megyek szerencsét próbálni minthogy otthon üljek egész fiatalságom alatt mint ők :S
2016. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!