Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez csak szerintem bántó dolog?

Ez csak szerintem bántó dolog?

Figyelt kérdés

Van egy haverom. 2011 Szilveszterén ismertük meg egymást egy házibuliba. Azóta sok mindenen keresztül mentünk. Közös haverok barátok mind eltüntek(ez mellékes volt).

Azóta minden szilveszterkor együtt voltunk.

Már legalább másfél hónapja felvetette náluk legyünk csak 4-en. Abba voltam igy lesz.

Tegnap lazán benyögte kaptak egy meghivást vagy oda mennek a barátnöjével vagy otthon maradnak és nem csinálnak semmit.

Elmúlt évek után enyire átnézést rajtam nem vártam


2015. dec. 24. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Probald te meghivni, hogy ahhoz mit szol. Igen banto, de lehet a baratnoje nem akar veletek Szilveszterezni.
2015. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen természetes hogy idővel elhalványodnak a régi haveri kapcsoltatok. Mindenkinek meglesz a saját élete, és azzal foglalkozik főleg ünnepnapokon.
2015. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most hogy bántó, nem bántó, az élet ilyen. Szabad emberek vagyunk, magunk döntjük el, hogy kivel akarunk szilveszterezni.


Ráadásul te is túldrámázod, időben szólt, ha akarsz mehetsz máshova.

2015. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem érdemes lenne kicsit elbeszélgetned vele. Mond meg, hogy úgy gondoltad természetes hogy idén is együtt szilvesztereztek, és bántónak találod hogy ilyen semmimódon lepattint. Próbáld meg kipuhatolni, hogy van-e valami különösebb oka arra hogy nem veled akar bulizni.

Kellemes Ünnepeket kívánok neked!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2015. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele!

Mond ha nem csinálnak semmit akkor bulizhatnátok is.


Nekem legjobb barátnőm most ismerkedett meg egy pasival. Azért remélem nem vele akarja kettesbe tölteni a szilvesztert,mert nekem is beígérte,hogy majd együtt szilveszterezünk,meg tök jó lesz várja a nagy bulit velem és stb. Én viszont rákérdezek a napokban erre. Ha még is cserben hagy ebben én legalább még eltudjak menni szórakozni.

2015. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!