Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néhányan azt hiszik, hogy...

Néhányan azt hiszik, hogy bejön nekem egy csaj, csak mert jóban vagyok vele? 16/F

Figyelt kérdés
Az osztályunkban nagyon kevés lány van, és ők is nagyon rondák. Ezzel én is, meg az egész osztály tisztában van. Viszont az egyikkel egész jóban vagyok, és sokszor baszogatnak, hogy biztos bejön, pedig baromira nem. Nem tudom mit kéne tegyek vagy mondjak, hogy eloszlassam ezeket a kételyeket. Szerintetek?
2015. dec. 26. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért nem fosod le? Én úgy jártam egyszer, hogy az egész iskola tudta, hogy járok egy lánnyal, csak ő és én nem. Jót röhögtem, megkértem, hogy meséljenek még, aztán ennyi. Ezen most mit vagy kész? Ez a hülyék játéka, hogy mert két ellenkező nemű emberi lény kommunikációt folytat egymás között, ezért ők járnak. Ez így működik, persze. 16 évesen már tudhatnád, hogy sok hülye van. :D Hagyjad őket és kérd meg, hogy meséljenek a kapcsolatotokról, mert kíváncsi vagy. Ennyi. :P
2015. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz már vele, hogy a retardált osztálytársak mivel szívatnak. Mond el, hogy attól hogy beszélgetsz valakivel, nem jelenti azt, hogy szerelmes vagy. Egy idő után meg rájönnek, hogy nincs köztetek semmi. De amúgy ilyeneken pörögni kb 5 évesek szoktak.
2015. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 ez nagyon tetszik. :D köszi, használni fogom
2015. dec. 26. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük, hanem inkább hívd oda hozzátok őket és legyetek együtt jóban, ismerjék meg a viszonyod a csajjal és leállnak
2015. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írják, plusz még: le fognak állni, ha látnak egy másik lánnyal csókolózni.
2015. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GMPazsa válasza:
Figyelj 3 út van vagy Beleszarsz, elkezded valakivel/valamivel baszogatni akik baszogatnak vagy mérlegelsz, és ha az fontosabb hogy a fiúk ne baszogassanak akkor küldd el az annyába a csajt (de gondold át előtte)!
2016. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!