Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vessek véget ennek a barátságn...

Vessek véget ennek a barátságnak vagy ne? Elviselhetetlen, piszkál olyan dolgokért amikért ép mentalitásu ember nem piszkálna. Kövérezik, azt mondogatja h hullik a hajam, kicsi a farkam és hogy nemérek annyit mint ő.

Figyelt kérdés

ezt a homokos "jóembert" ezen az oldalon ismertem meg pár éve. mindent megtettem annak érdekében hogy valahogy alkalmazkodni tudjak hozzá, de egyszerűen ő nem képes kompromisszumokra. mindent el kell fogadni amit ő mond és tesz, és nekem kell hozzá alkalmazkodnom kizárólag. mibel ő a normális én pedig a beteg. és ezt kb így ahogy ide leírtam mondta nekem meg.


eddig csak keveset találkoztunk, de amikor együtt voltunk és a margitszigeten beszélgettünk miközben sétáltunk, olyanokba kötött bele, hogy én ráléptem a pázsitra - megjegyzem mindenki a pázsiton labdázikés napozik nyaranta- mert ő annyira "társadalom tudatos" hogy csak a betonon mehet. az autóban amikor csend volt halkan dúdoltam egy dalt, én ilyeneket észre sem veszek és megjegyzem senki más sem. na erre hisztérikusan kitürt hogy hagyjam abba mert NEM ILLIK A SZITUÁCIÓBA. Nos, ezt a mai napig hangoztatja és szemrehányóan a fejemhez vágja ha alkalma adódik.


ezen kívül a súlyommal piszkál, holottén egy kifejezetten sportos erős alkat vagyok. regeteget edzem és heti 3x 8-10 kilómétert futok. NEM vagyok kövér ellenben vele. neki szépen domborodik a hasa, nekem inkább befelé horpad...


Ezen felül a hajammal jön hogy neki mennyivel több van és mennyivel jobb meg szebb... nekem szőke van neki fekete, többnek látsztik, de felőlem legyen több. az sem érdekel. de nem, ő ezt vagdalja szemrehányóan az arcomba hogy nekem mennyire kevés van és hogy ritkul és mennyivel rondább vagyok nála. megjegyzem, ha valakit érdekel szívesen küldök képet pm ben hogy megmutassam mennyire nem ritkul és nem vagyok ronda... de még ha ritkulna is, akkor sem vagdalnám a barátomnak képébe minden alkalommal, ahogy azt sem hogy én egy kevesebbet érő ember vagyok nála mert nincs akkora farkam mint neki.... Jah igen a diplomájával kérkedik folyton, hogy emiatt mennyivel többet ér másoknál, mert sikerült elvégeznie valamit... Megj: diplomás emberként így viselkedik....


az utolsó dolog ami miatt kiakadtam rá és kiírtam ezt a kérdést, hogy elmeséltem neki hogy karácsonykor összejövetelkor gitároztam a családnak és énekeltünk. anyukám, apukám, nagymamám nagyon élvezte. na, erre akadt ki.


Idézem


"a gitár és az éneklés az



NEM A SZITUÁCIÓBA ILLŐ DOLOG!!!!!

"

....ugyanis náluk elképzelhetetlen hogy ha összejön a család vacsorázni meg ünnepelni akkor valaki is énekeljen. hisz az nem való ABBA A SZITUÁCIÓBA...


Rólam azt kell tudni, hogy nagyon nehezen engedem el az olyan embereket akikhez valamennyire is közel kerültem. főleg hogy megjegyezte nekem valamelyik este hogy milyen jó hogy én vagyok neki, mert el tudja nekem mondani a problémáit a pasijával kapcsolatban (és persze meg tudja mondani mennyire nem érek semmit sem hozzá sem a pasijához képest).


neki amúgy ez a mániája hogy mi illik egy bizonyos szituációba. eszerint él.


A kérdésem az lenne hogy:


MIT TEGYEK?



/Elnézést az elgépelésekért, helyesírási hibákért, de indulatból írtam ezt ide ki, és nem néztem át/


2015. dec. 26. 21:06
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat nagyon sok helyen egybe írtam dolgokat. ROSSZ A SPACE GOMBOM!!!!
2015. dec. 26. 21:08
 2/7 anonim válasza:
100%

szia!

miért foglalkozol még mindig vele?

hagyd, hadd menjen.

fog ő még sírni utánad.

egyébként a gitár, zenélés, éneklés egy szép dolog a családoddal!

2015. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy későn döntöttél. Én már az első alkalom után otthagytam volna a fenébe, ha így adja elő magát.
2015. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, töröld ki az életedből, majd találsz olyan barátot akinek az értéket fogod képviselni. Buta dolog elviselni valakinek az állandó sértegetését, megalázását. És mire vagy neki jó? arra, hogy lelki szemetes legyél ha épp arra van szüksége, de a hét többi napján csak felrúg.
2015. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Add 1;Kiadod az útját mert egy barát nem mond ilyet.

Add 2; Megbeszélitek és belátja és bocsánatot kér.

DE MINDENKÉPPEN NEKED KELL DÖNTENED!!!!!!Ezen az oldalon akárki akármit mond, a döntés a tiex, és te fogsz vele együttélni.

2015. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, hogy "bocs, de nem illesz a szituációba".
2015. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ő lenne a leggyönyörűbb, legokosabb ember a világon, te meg a legocsmányabb és legbutább, akkor se lenne joga így bánni veled. Én a helyedben szépen kiraknám az életemből.
2015. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!