Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig lehet bekerülni társaságokba, mélyebb haveri/baráti kapcsolatokat kialakítani, csaj ismerősöket szerezni?

Figyelt kérdés
Ahogy hallottam minél idősebb az ember annál nehezebb. Nekem egy masszív társaságom, de szeretném még bővíteni pár emberrel, mert már 25 felé közeledek.
2016. jan. 1. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mélyen középiskolás korban. Utana már sokkal nehezebb, és egyre...
2016. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem csak attól függ, hogy milyen körökben mozogsz és milyen emberekkel találkozol. nekem idősebb korban is lettek nagyon jó barátaim és nem igazán hiszem, hogy ennek volna bármilyen korhatára. csak a nyitottságról és kommunikációs készségekről szól. ha tudsz kapcsolatot teremteni és ápolni emberekkel, kíváncsiak vagytok egymásra, akkor bármilyen korban és bármilyen korúakkal is meg lehet ismerkedni. ha pedig elhanyagolod a kapcsolatokat, akkor mindegy, hogy hány évesen és hogyan ismerkedtetek meg, akkor is tönkre fog menni a kapcsolat.
2016. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!