Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg cserbenhagytam és...

Tényleg cserbenhagytam és rossz barátnő vagyok? (Picit hosszú)

Figyelt kérdés

Megbeszéltem egy barátnőmmel, hogy vele szilveszterezek és elmegyünk "vadulni", ami nálam max annyiban kimerül, hogy 2-3 deci vodka és redbull vagy 1-2 spangli.


Nagyon rosszul indult az este, mert még fél tizenegykor sem tudtuk, hogy hova fogunk menni. Nagy nehezen elindultunk ahol várt egy csaj, akit én nem is ismertem, bementünk egy lakásba, ahol még több idegen (kb 5-6) ember volt, akik abszolút nem ismerték egymást. Nekem már ez ciki volt és jeleztem neki, hogy nem érzem jól magam.

Fél óra múlva tányérokra elkezdtek csíkokat rendezni (kokain)... Szóltam a barátnőmenk, hogy nálam ez nem fér bele a vadulásba és nem szeretném, ha így lenne egész este. Nem nagyon hatottam meg és kb mindenki elkezdte tukmálni a cuccot.

Borzalmasan éreztem magam a barátnőm meg annyira bepörgött, hogy ekit, vodkát, spurit is tolt. Éjfél után indultam haza.

Most kaptam tőle egy hosszú üzenetet, amiben leírta, hogy milyen szemét vagyok, hogy nem partyzok vele pedig megígértem és azt mondtam, hogy hajnal 5-re visszaérek, mert ment afterre délig és az üzenet végére írta, hogy "álszent p*csa és ri.anc"


Nem tudom mit válaszolhatnék neki, nagyot csalódtam benne.


20 évesek vagyunk lányok.



2016. jan. 1. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám az "ilyen" embert a fenébe.Ne állj össze narkósokkal,mert annak nincs jo vége...
2016. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem azért mert te nem kokainoztál és elmentél egy olyan buliból ahol cseppet sem érezted jól magad, nem vagy rossz barátnő. És ha jelezted neki, hogy nem érzed jól magad akkor ennyi erővel ő is rossz barátnő mert azt akarta, hogy olyan helyen légy vele ahol nem akarsz. Akkor te is mondhatnád rá, hogy nem jó barátnő mert nem ment utánnad mikor elmentél... szerintem nem vagy rossz barátnő.
2016. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Büszke lehetsz magadra, hogy kiléptél ebből az ördögi körből. De most komolyan írom. Hálás leszel még magadnak ezért a napért és, hogy így döntöttél. Gratulálok, de komolyan :)


Soha többet ne barátkozz ezzel a ri.anccal, én azt tanácsolom.

2016. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát szerintem te sem vagy az a visszafogott csaj nem értem miért lepődtél meg ha ilyen csajjal barátkozol, és egyébként együtt szoktatok "vadulni".Nem tudom,hogy erről az esetről,hogy várhatnál pozitív kritikát hogy te egy "rendes kislány" vagy...
2016. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hagytad cserben, nem vagy rossz barátnő, annyiban tettél rosszat, hogy nem ráncigáltad el onnan, írd neki azt hogy: Nem vagyok se, p.csa, se r.banc és nem vagyok álszent sem.. félre ismertelek, csalódtam benned..én elemnem volna veled partyzni, de nem egy ilyen helyre.. ott nem éreztem magamat jól, jeleztem is, de te rám se hederítettél
2016. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
neked volt igazad, hogy leleptel. most ha nagyon veled akart volna lenni, akkor ment volna veled o is. utolag meg ne pattogjon.
2016. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kiskorom óta ismerem a lányt, amikor ilyen körbe került (16-17 évesek lehettünk), akkor egyáltalán nem zavart és jókat szórakoztam rajta olyankor és mindig vigyáztam rá, de én soha nem toltam semmit a zöldön kívül.

Hogyha akkor fel tudom mérni a helyzet súlyosságát, akkor lehet, hogy már nem lenne benne ilyen bulikban, ezért van lelkiismeret furdalásom...

Pár hónapja beszéltünk erről és mondta, hogy már nem jár ilyen helyekre, ezért is bíztam abban, hogy csak egy sima házibuliba visz.


Sajnálnám, ha megszakadna a kapcsolatunk, de úgy érzem a tájékozatlansága és a stílusa miatt nem nagyon vagyunk már egy társasági körben. :(


Nem mondom, hogy rendes kislány vagyok, csak nem drogozom és nem is ez volt a kérdésem. Nem is értem, hogy ebből valakinek, hogy jön le az, hogy egy ilyen után azt várjam, hogy "jó"-nak írnak le...

2016. jan. 1. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem hagytad cserben és ennél a baráti kapcsolatnál ő az, aki rossz barátnőnek számít. Ne legyen bűntudatod.
2016. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
54%
Ne legyen bűntudatod! Én is voltam sajnos hasonló helyzetben. Kiskorom óta voltunk "legjobb barátnők" , sokat lógtunk együtt. Ő mindig is szerette a feltűnést kelteni, én annyira nem de nem zavart el nevetgéltem rajta. Az elején csak ittunk én igaz annyit nem de ő nem ismerte a mértéket. Aztán idővel de elkezdett ilyen le züllött nakósokal barátkozni, ez sem zavart még én nem vettem részt benne soha mert ellenzem, próbáltam őt is le beszélni de nem lehetett. Aztán a helyzet csak romlott , sőt már volt hogy meg próbált engem is lehúzni pénzel mert neki kell az élvezeti szerekhez, természetesen nem adtam és akkor ébredtem fel hogy simán bajba sodorhat és hogy ez nagyon gáz. Így egy ideig hanyagoltam , majd néha néha meg keresett akkor találkoztunk úgy voltam vele megérdemel még egy esélyt lehet már ki keveredett abből a körből ...de hát NEM...Mikor meg tudtam hogy az egyik barátját le is csukták ezért akkor végleg el döntöttem hogy itt a vége...barátság ide vagy oda de én ebből nem kérek. Nem keresem , ő se...néha írt hogy találkozzunk stb. de sose értem rá persze ilyenkor mindig le hordott de le sz*rtam mert végig arra gondoltam hogy hányszor csapott be stb. Azóta is néha elő bukkan de én nem keresem , nem válaszolok az üzeneteire, most karácsonykor hívott el remélem utoljára bárhová is mivel ismét nem mentem ...aztán egy szép üzenet várt hogy ilyen egy régi jó barát , kapj*m be stb. stb. De le pereg....Ajánlom neked is hogy válj le róla, ezzel a "zsarolással" pedig csak magát minősíti. El hiszem hogy nehéz meg minden de jobb ki maradni az ilyen társaságokból...
2016. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha igazi barát akkor elfogadja hogy te nem mentél bele mélyebben a "vadulásba"...Szerintem én is ezt tettem volna a helyedbe
2016. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!