Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnők keresek...

Legjobb barátnők keresek budapesten. Valaki?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és nem igazán van legjobb barátnőm. Volt 3 igazi barátnő, de ők vagy elköltöztek, vagy a munkájuk kebelezte be őket vagy családos anyák lettek és nem igazán van idejük.

Vannak haverok, rengetegen, de nincs olyan akit elsőre felhivnék ha baj van.

Szeretem az elektronikus zenét (nagyjából az összeset), szeretek bulizni de kiülni fröccsteraszra vagy a körúton valami pubba elleni. Sőt ...akár elmenni együtt kajálni valami faszább helyre.


Vegetáriánus vagyok, a részegedésből és egyéb tudatmódosításokból már kinőttem. Ésszel szórakozom :P

De a haverjaim még nem nőtték ki, szóval nem zavar ha valaki full készre teszi magát mellettem. Hányás közben, hajat fogni nem szeretek, mert akkor nekem is hányom kell..bocsi. :D

Imádom az extrémsportokat...gondolkozom, hogy veszek magamnak egy deszkát...de mindig elmegy a pénz ruhákra hm..

Első sorban barátNŐT keresek, mert legjobb fiúbarátom az pont van :) de barátnő nagyon hiányzik, mert mindig is volt :(


Nincs pasim már egy ideje és szerintem nem is lesz még. elég önálló vagyok és karrierista :)


Érdekelnek a kiállitások, kulturális programok.


Aki pajtizna egy hozzám hasonlóval, az írjon. jó lenne valakivel bulizgatni/mászkálgatni.


2016. jan. 2. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiúk is jelentkezhetnek? :))
2016. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem :(((
2016. jan. 2. 00:46
 3/8 A kérdező kommentje:
vagyis... ha meleg vagy igen :D fiú barátaim vannak :) a "csaj" lélek hiányzik mellőlem :)
2016. jan. 2. 00:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de ha nagyon nincs más én hajlandó vagyok becsicskulni :D
2016. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hahaha nagyon jó fej vagy ^^
2016. jan. 2. 03:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Becsicskulni...D

Barátnőt keres nem csicska férfit!

Gondolom az akad neki épp elég

2016. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy legalább a kérdező vette a lapot :)
2016. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22 vagyok, lány, budapesti

ha gondolod írj :D

2016. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!