Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csináltam egy kamufacet....

Csináltam egy kamufacet. Elmondjam vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok..így belegondolva elég gyerekes,meg lehet hülyeség volt,de akkor jó ötletnek tünt..ELkezdtem ott beszélgetni egy sráccal,akit egyébként ismerek csak saját nevemben nem mertem ráírni és elég jóba lettünk,mert haverok,de nem akarom tovább átverni,mert túlságosan a bizalmába fogadott,de attól félek,hogy ha elmondom akkor megutál és nem fog többé szóba állni velem,de ha meg nem akkor tovább átverem,mert nagyon jó vele beszélgetni.Végülis csak a nevem más meg a kép,de a gondolataim ugyan azok...

2016. jan. 2. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

a helyedben vagy bevallanám, vagy sürgősen abbahagynám a kamufacen keresztüli beszélgetést.

várj egy kis időt,hogy ne legyen gyanús. majd próbálj meg a saját facebookodból ráírni beszélgetni. vagy jobbat mondok, menj oda hozzá személyesen..

de ezt a kamu dolgot szerintem felejsd el..bár a srác se lehet egy iq betyár,hogyha egy idegennek kiadja a titkait..na meg észre lehet venni a kamu profilokat

2016. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el, vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot azonnal.
2016. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Én az exem akartam régebb így lebuktatni, és sikerült is, aztán valahogy elkezdtem dumálni egy csajjal és mikor egyre jobb lett a kapcsolatunk, már nem volt kedvem hazudni neki és inkább őszíntén elmondtam mi a helyzet.. Hát kaptam egy kis fejmosást a hazugság miatt, de mivel tök jól elbeszélgettünk így mondta, hogy az igazi arcomra is kíváncsi. Azóta is barátok vagyunk. :D
2016. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

inkább hagyd abba a beszélgetést és pár nap/hét múlva a saját profilodról irj neki :)


már ugyis tudod, hogy milyen, igy talán könnyebb :)

2016. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) sokat segítettetek :) és boldog újévet :)
2016. jan. 2. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!