Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik internetes oldalon/fóru...

Melyik internetes oldalon/fórumon tudok ismerkedni tizenéves lányokkal, akik aranyosak? 14/L

Figyelt kérdés

A olyan közösségi oldalak, mint pl. a Facebook, Twitter, Ask.fm-en, stb-n kívül?:)


Hol lehet olyanokkal ismerkedni, akikkel utána tudok Facebook-on, e-mail-en, Skype-on beszégetni?



2016. jan. 3. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a személyes ismerkedés. ☺ Tudom neheléz megtenni az első lépést de itana minden megy a maga utján.De ha például szeretsz olvasni akkor menj egy nagy könyvtárba.Nekem bevált 😊 Vagy ha ragaszkodsz az internetes ismerkedéshez akkor akár játékokban is ismerkedhetsz c: Ha gondolod velem is beszélgethetsz!mindjárt 14/L
2016. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Bocsi a helyesírási hibákért szokatlan nekem telefonról írni
2016. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egyetértek az első válaszolóval :)

Vagy akár nekem is írhatsz, ha szeretnél :) 15/L

2016. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

fan-site

ez a neve így

2016. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* egy olyannak, amit én tudok, többet nem tudok most
2016. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eni20723 válasza:

Szia velem beszélhetsz én is pont neten próbálok ismerősöket szerezni ugyanis nem sok barátom van suliból :( Egész suliból 6 barátom van atthonról pedig 3 de velük 1évbe kb 3-4szer örülök ha találkozunk :(

Enikő Halász vagyok facebookon nyugodtan irj :) Több ilyen nevű felhasználó van facebookon.. én vagyok az akinek barna felcopfozott haja van és szürke pulcsis :) Ha gondolod irj :) 13/L

2016. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En is netes baratokat keresek eppen :3 elozo netes baratsagom megromlott kicsit, egy eve kb nem beszelunk mar :c 13/L
2017. jan. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is írjatok bátran

14/L

2020. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!