Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnő az ilyen?

Barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy baràtnőm 2 éve! Nagyon jóban vagyunk napi szinten ovi utàn együtt kàvézunk! Elég sok mindent tudunk egymàsról! Gyerekeinek pàr nap csúszàssal van a szüli- névnapjuk ők is szeretik egymàst! Megbeszéltük,hogy szombaton nàlunk lesz köszöntés mert jönnek körik,mamàk vasàrnap meg nàluk! Én még őàltaluk soha nem voltam meghivva hozzàjuk de ők szinte minden csalàdi eseményen résztvettek! Nincsenek túl jó anyagi helyzetbe úgyhogy érthető! De!!! Megkért süssük meg együtt nàlam a tortàkat otthonra meg az oviba(nàlunk kell vinni)! Gondoltam az egyik torta költségeit àtvàllalom meg veszek a kislànynak mellé valamit , de ma közölte velem,hogy a pàrja nem szeretné,hogy àtmenjük de azért a tortàkat süssük meg! Azt mondtam jó! Mostmàr ugy gondolom hülyének vagyok nézve! Mégsem szeretném azt a tortàt megsütni hiszen àt sem mehetek felköszönteni a kislànyt! Kicsit kihasznàlva érzem magam! Szerintem ez nem igazi baràtsàg mindig akkor vagyok jó ha kell valami!mi a véleményetek?
2016. jan. 6. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, mondd neki hogy a párod nem szeretné ha nálatok sütnétek :P
2016. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem annyira érthető. Ti sosem voltatok meghívva hozzájuk, mert szegények. Most meghívtak és visszamondták? Ha ez történt és ennek ellenére kéri, hogy süsd meg a tortáját, valószínűleg inkább hagynám ezt a barátságot.
2016. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az ő döntése, hanem a párjáé. Talán te nem tudsz róla, de lehet, hogy egy zsarnok a pasi, a barátnőd meg szégyell róla beszélni...


Én megsütném vele a tortát, de közben kihasználnám az alkalmat, és rá is kérdeznék, hogy minden rendben van-e otthon, és miért mondta le a meghívást.

2016. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sose voltál még náluk?

lehet a ti házatokhoz képest jóval szerényebb az övéké és esetleg szégyelli.. más nem jut eszembe

2016. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
(Mi az a köri?)
2016. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keresztszülő :)
2016. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki, hogy bocsi, de nem sütöd meg.
2016. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gyorsfuttàba voltam nàluk csak jeles eseményekre nem hivtak! A pàrjàt jól ismerem itt lakott a szomszédunkba a szüleinél mig el nem mentek albérletbe ami nagyon kis takaros! Igazàból szerintem a pàrja annyira nem szivlel vagy nem tudom! Csak erre tudok következtetni! Még nyàron keresztszülőnek akart a csaj felkérni! Az ő pàrja és az én férjem együtt nőttek fel! Érdekes helyzet! Keresztanya-apa nàlunk köri!
2016. jan. 6. 13:54
 9/12 anonim válasza:
63%
Nem kopott még el a shift+4 ?!
2016. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Érdekes, hogy minden héten van egy olyan kérdés, amikor a kérdező nem ismer más mondatvégi irásjelet csak a felkiáltó jelet...!!! Amúgy meg ne süsd meg nekik a tortát.! Nem vagy a férjének szimpi, de azért süsd meg a tortát..!! persze..!!
2016. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!