Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy elrontott barátságot...

Egy elrontott barátságot helyre lehet hozni? (kicsit komplikált)

Figyelt kérdés

Na szóval van egy külföldi (török) ismerősöm, lány. Egy diákcserén találkoztunk kb fél éve. Azóta tartjuk a kapcsolatot facebookon keresztül. Na most két napja összevesztem vele és elég kemény dolgokat vágtam hozzá. Mondtam neki már a végén hogy tiltson le és akkor nem kell többet látnia. Erre ő csak ennyit válaszolt: biztos hogy nem. Azóta írtam neki nagyon sok üzenetet, de nem válaszol. Esetleg hagynom kellene neki időt, vagy végleg elvesztettem? Egyszerűen nem bírom. Már bocsánatot is kértem párszor mivel ÉN és csakis ÉN vagyok a hibás. De nem ír. Annyi jó közös élményünk volt, úgy gondolom ez a barátság nem érhet csak így véget ilyen egyszerűen fél év után. De nektek mi a véleményetek?

18/F



2016. jan. 7. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

ELőször is ! 18 éves Férfi vagy és ez legyen tanulság hogy az életben nagyon nehéz helyrehozni amit egyszer már elcsesztünk . 18 évesen már érettebben lenne illendő viselkedned és tudnod kellene mi az ami még szabad és mi az ami már nem ! A nők többsége különösen érzékeny arra ha megbántod őt . Helyre lehet hozni ha őszintén akarod ( bár ha iszonyat csúnyákat mondtál neki a helyében én elgondolkoznék hogy kell-e nekem ez e barátság ) .

Ha Magyarországon lakna azt ajánlanám addig keresd őt amíg el nem tudod mondani neki mennyire sajnálod . MIvel Törökország több ezer kilométerre van a személyes bocsánat kérés kilőve . Facebookon tudsz neki írogatni (egyszer biztosan elolvassa ) de ennél van egy jobb ötletem . Írj kézzel egy személyes baráti bocsánat kérő levelet és küld el neki postán , azt biztosan elfogja olvasni és az egy kicsit emberibb mintha facebookon zaklatnád :) !

2016. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én tapasztalatból annyit tudok írni, hogy nem igazán. Legalábbis olyan sosem lesz mint előtte volt.
2016. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!