Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jelent valamit, ha egy ellenke...

Jelent valamit, ha egy ellenkező nemű ember beszélgetés közben megérinti a válladat?

Figyelt kérdés
Nem szerelemre gondolok, de szerintem nem fogjuk meg akárki vállát, ez a szimpátia jele?
2016. jan. 7. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátia. Testi kontaktust akart teremteni gondolom. De ne láss bele sokat szerintem.
2016. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenebb emberek megfoghatják a válladat.

Nekem is van egy kollégám közvetlen,jó fej nagyon. Meg szokta fogni a vállam. Vagy végig simítja,de nincs semmi több ebben.Összes női kollégájának ezt megcsinálja,ja és 50+ évesek kollégák, nők, ő egyedüli férfi és 32 éves.

Közvetlenebb típus. Szóval nem hiszem,hogy pont velem akarna bármit is (23 vagyok)


Legjobb barátnőmet(oké ő azonos) mikor nem ismertem az elején azt hittem leszbikus,mert fogdosott meg ölelgetett,pedig 2 napja ismertük egymást. Nagyon gáz volt,mert rá kérdeztem :D

De azt mondta,hogy csak közvetlen. Meg,hogy én még nem találkoztam közvetlen emberekkel??? mondtam,hogy nem.

Azóta tudom,hogy sok közvetlen ember van sokat ismerek már nőt is,férfit is aki semmi szándék nélkül megsimítja, meg fogja a vállamat.

2016. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szimpátia egyértelmű de ha közelebb szeretne kerülni hozzád akkor a vállérintés után közelebb fog mindig haladni azt pedig észre lehet venni.Sok ember alapból ilyen ha szimpatikus neki bárki.De ha ellenkező nemű akkor talán kicsit jobban kedvel de várd meg a következő lépést vagy ha egyre többször érint meg akkor gyanakodhatsz többre mint sima szimpátia.
2016. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, amit írtak, vagy épp az ellenkezője....tudatosan, vagy tudattalatt ezzel próbál közel férkőzni hozzád, de nem biztos, hogy a jóindulat vezérli.....azt is vedd figyelembe, hogy neki milyen előnyöket tudnál biztosítani, vagy Ő mit hihet, hogy miket tudnál biztosítani...mondjuk ez inkább az intrikákkal telibb légkörű színtereken jellemzőbb, de nem korlátozódik oda...
2016. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki mindenkinek az alsó karja-könyöke tájához ér, aki szimpatikus neki, vagy akinél el akar érni valamit (üzletkötő egyébként).

A váll, az alsó kar, a hát felső része szimpátia, nem több.

A derék, csípő, has már erősen szexuális.


Figyeld meg, hogy másokkal hogy beszélget, mennyit ér hozzájuk, milyen hosszan, milyen beszélgetések alkalmával.

2016. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-esnek igazat adok.

Emellett vannak emberek, akik minden valós érzelem nélkül, csak mert ezt látták másoknál is, ezért teszik ezt, aki szerintem szánalmas. Inkább ne érintene meg, ha csak a megszokás beszél belőle...

2016. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!