Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy több...

Mit csináljak, hogy több barátom legyen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Az a helyzet, hogy nagyon nem szeretem az osztályomat. Leginkább azért, mert van 4 lány, akik mindenkivel jóban vannak, csak velem és a barátaimmal nem. Nem szeretnék velük barátkozni, egyszerűen csak rosszul érzem magam amiatt, hogy mindenkit ölelgetnek meg puszilgatnak, mi pedig egy szót sem váltunk velük, és nagyon csúnyán kibeszélnek. Az osztályból 4-5 emberrel vagyok jóban, rajtuk kívül viszont csak néhány szót beszélek a többiekkel, iskolán kívül pedig szintén nincs túl sok barátom. Hogyan szerezzek barátokat? Lehetőleg iskolán kívül szeretnék, mert nagyon nem szeretem az osztályomat, évfolyamtársakkal meg ha eddig nem beszéltem, ezután már nem hiszem, hogy lehetne. Nem vagyok túl jó ismerkedésben, néha csak nézek, hogy mások hogyan szereznek ilyen könnyen barátokat vagy akár csak haverokat. Pedig aki ismer, tudja, hogy alapból intelligens, kedves lány vagyok, humorérzékem is van, és még a külsőm is teljesen rendben, szóval lehet velem mutatkozni.:) Szóval szeretnék több velem egykorút megismerni. Milyen helyeken tudnék, illetve hogyan? Mit tegyek szerintetek?
2016. jan. 7. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj türelemmel. :D Hamarosan kuncsorgók jönnek, hogy írj nekik privátban. ;)
2016. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamit sportolni valami csapatjátékot vagy kezdj el táncolni , valószínűleg sok lesz a veled egykorú lány akikkel tudsz barátkozni !
2016. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozni, vagy keress magadnak olyan hobbit amit többen csinálnak ezáltal uj embereket is megismerhetsz
2016. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van miért kibeszélniük? Az emberekkel amúgy jól, könnyen kijössz, zavarban vagy, ha kvázi számodra idegenekkel kell beszélned? Van-e mi a hobbid?....Miért akarod, hogy legyen több barátod?(csak azért, hogy növelj egy számot, vagy te tényleg ennyire igényled a szociális interakciókat?....)milyenek azok az osztálytársaid akikkel jóban vagy?...a barátaid ők, vagy, csak azon emberek csoportja, akiknél azt látod, hogy valahogy alacsonyabb rendűek(amúgy nem, csak egyszerűbb eszűek vagy mittomén, nem akarok tiszteletlen lenni, csak próbálok kérdéseket feltenni, amikkel próbállak feltérképezni, vagy Te önmagadat.), de te valahogy úgy érzed, hogy így van ezért tudsz velük beszélni?...vagy bármi?....infók...infók kellenek, amik relevánsak.....hiába járnál csapat játékon alapúló sportra, ha valjóában egy olyan Introvertált vagy, aki az ilyenben sosem lesz jó, mert vagy azt látja, hogy a csapat felosztás úgy szar, ahogy van, de mivel nem lehet szava, vagy nem érdekli sosem osztja meg, vagy egyszerűen egy olyan, aki egyébként nehezen vagy egyálltalán nem oldódik és ezért az értetlen extrovertáltak kiutálják(mint az 4 lány, mert azok nagyon extró-k és már, amit írtál, arra sarkal, hogy utáljam őket, mert túlságosan felszínre hozzák az érzéseiket, vagy legalábbis megjátszák, hogy van nekik olyan, illetve birizgálják a tudatalattidat(mat), hogy ezek itt a falkavezérek, miközben egy rakás senkik és nem érdemlik meg a figyelmet, vagy mittomén)...de lehet, hogy egy elnyomott extrovertált vagy, aki ugyanarra a vezető szerepre pályázna, de 4 ellen nem fogsz ringe szállni, inkább menekülnél ki innen, hogy saját "kört" alapíts....vagy nemtom....keress rá az MBTI-re...ez egy olyan személyiségtipizálás, ami az embereket 16 lehetséges kategóriába osztja be és bár nem kőbe vésett egzakt tudomány ez, de Jung munkássága alapján született és nem ír akkora hülyeséget....kitöltve a tesztet leglább 2-3-szor és elolvasva a kapcsolódó "irodalmat", választ kaphatsz oylan kérdésekre, hogy miért nem megy és mit kéne tenned, vagy miért jó az úgy, ahogy van, feltéve, hogy valami INFJ, ISTP féle vagy esenleg...


INTJ/P (majd erre is keress rá és rájössz, hogy én csak ilyen vagyok és nem roszmájú, ha esetleg felháborodnál akármin is)

2016. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Idegenekkel jól kijövök, el tudok velük is beszélgetni. Nem, természetesen nem számnövelés céljából szeretnék barátokat, hanem mert így érezném jól magamat. Akikkel jóban vagyok, velük nagyon jóban, nem csak azért, mert ott vannak, ők igazi barátok, mindig velük vagyok. A problémám az, hogy csak velük.
2016. jan. 7. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!