Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Veletek volt ilyen?

Fiúk! Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy fiú létetekre egy lány a legjobb barátotok. Na ne gondoljátok azt, hogy szerelmes lennék belé mert nem. Csak 13 éves vagyok és "egy kicsit" koránérő...a fiúk az osztályomból még nem annyira érettek,hogy tudnék velük értelmesen társalogni. Inkább vele beszélgetek olyan dolgokról, amiket másnak nem mondanék el, mert benne valalahogy megbízom. Ez kölcsönös, mert neki is én vagyok a legjobb barátja, mert kb. Csak én állok vele szóba. A barátai, akik eddig voltak, azok elmentek a suliból és azokkal nem tartja a kapcsolatot (és ők se vele). Szóval veletek volt ilyen?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 7. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Yapp! Hány legjobb barátom van összesen? 3-4? Asszem... ebből kettő leány.
2016. jan. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze!Esküszöm 12 éves vagyok és az osztályban 1 normális lány van akivel normálisan lehet beszélni mert ő neki úgymond nem olyan gyerekes felfogása van.
2016. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez azért van így, mert a lányok sokkal érettebbek ilyen korban, mint a fiúk. Nekem is a legjobb barátom egy fiú és mindenről tudok róla beszélni. Persze vannak lány barátaim is de mégsem tudok velük ilyenekről beszélgetni. Kicsit koros vagyok hozzátok, de nem csak 12 éves korban vannak ilyenek :)

26/L

2016. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 8.-os vagyok, és csak úgy kerek perec kimondom: csak lánybarátaim vannak:) én ezt egyáltalán nem tartom gáznak, vannak persze fiúk is, de ők leginkább csak haverok. Nekik nem mondhatok el mindent, meg ők teljesen másak, mint én... Nemtudom miért van ez, már ovi óta szinte csak lány legjobb barátom volt, és amikor fiúval társalgok akár chaten, akár élőbe mindig félek hogy nem találok közös témát vagy hogy valami kínos csend lesz vagy ilyesmi... Ilyen lányokkal sosem fordult elő, velük mindig megvolt az a hülyéskedés, beszélgetés, meg nemtudom, velük így sokkal jobb...Talán közre játszhatott az is,hogy az osztályba a fiúk jobban klikkesednek...
2016. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!