Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarok a nyomorék piás...

Nem akarok a nyomorék piás haverjaimmal eljárni piálni más haveri köröm meg nincs. És én vagyok a kocka?

Figyelt kérdés

Szóval. Suliban nem én foglalom el a lúzer srácot.. sőt..

Ők folyton eljárnak a Dunára piálni hétvégente.. nekem ehez semmi kedvem ezért általában a gép előtt ülök ilyenkor.. Miért én vagyok a kocka meg a nyomorék ?

Bár megérné elmennem mert ott szokott lenni a "kiszemeltem". Mit tegyek ? Mennyek el ilyenkor max nem iszok ?

15/f. Ők 14 évesek.



2016. jan. 8. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj! Élj!
2016. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amihez kedved van! Nehogy már mások mondják meg mit tegyél :O Különben is, kockának lenni jó \o/ Én is az vagyok és minden percét mocskosul élvezem :D Pedig kamaszként nem voltam az, felnőtt koromra kockultam meg :D:D
2016. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első. Köszi. Elmentem..és nem is volt annyira rossz :D

Második. Igazad lehet. Én is élvezem a kockulás minden egyes percét. Ez egy életérzés azt hiszem :)

2016. jan. 9. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!