Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek legjobb barát/barátnő + párja mennek wellnessbe, hívnak, ti mennétek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm haragszik rám,mert többször vissza utasítottam ezt a 3-as felállást.


Hívtak wellnessezni,de én felesleges 3.nak érezném magam.Őszintén szólva engem ez nagyon zavar.


Mikor meséltem,hogy kollégámmal meg neki jön két barátnője velük elmegyek wellnesezni akkor mondta,hogy ja bezzeg velük elmegyek. Mondtam,hogy nem mindegy,hogy 5-en mint egy kis társaság és senki közt nincs semmit. Mint,hogy ti nyaljátok faljátok egymást én meg azt nézzem.


De én voltam a hülye-.-


Párja nem is örült az ötletnek mikor barátnőm ezt felhozta,láttam rajta!! Na meg tudnám mi lenne. Ők elvannak én meg foglaljam le magam szépen csendben,kifizettek mindent nekem.


Környezetemben több emberrel beszéltem és konkrétan mindenki mondta,hogy wellness vagy két emberes vagy pedig társaságos. Senki nem ment volna a helyemben gyertyatartónak.


Mi a véleményetek?


2016. jan. 9. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem mentem volna így harmadiknak. Unalmas is és még rosszul is érzem magam. Vagy nem foglalkoznak velem és így unalmas, vagy foglalkoznak velem úgy meg kellemetlen, mert nekik kettesben jobb. Inkább akkor elmegyek egyedül. :D
2016. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a barátnődben van egy kis "nézd, nekem van pasim" érzés, vagy tényleg olyan buta, hogy nem látja mi a gáz. Különben hívna több embert, vagy esetleg neked valami kant.
2016. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy erről van szó 4 éve ismerem.


Előző párja olyan volt,hogy ő 3-asba tuti nem,mert nekem ne legyen kellemetlen inkább adott pénzt,hogy ketten menjünk barátnőmmel wellnesbe/strandra.

Eddigi párjai közül ő volt a legnormálisabb ilyenben. Mondjuk nem tudom,hogy tényleg nekem nem akart kellemetlenséget vagy pedig ő érezte volna magát kellemetlenül 3-as felállásban.De lehet mindkettő :D

Lényeg,hogy ilyesmik nem történtek meg.


Mostani párja meg eléggé "papucs" szóval az van amit barátnőm mond. Így még ha neki tök szar akkor is el kéne viselnie,hogy ott vagyok.


Csak mivel nekem kellemetlenebb így én ki hagyom.

Fogalmam sincs barátnőm miért akarja ennyire ezt.


Szerintem fordított esetben ő se érezné jól magát,hogy én párommal el vagyok,ő meg csak úgy van. Néha hozzá szólunk és ennyi.


Bulinál volt ilyen,nem is olyan régen.

Elmentünk 3-an,persze úgy volt csak ketten megyünk,de csatlakozott a párja,nem tudtam hová tenni. Utána az volt,hogy ők elvoltak én meg menjek táncoljak. MOndom egyedül?? Mondta nem vagy egyedül ott van még kb 50 ember.. Na akkor fogtam magam és haza jöttem szó nélkül(utána küldtem sms-t hogy haza jöttem,nem kell aggódni) utána persze megkaptam a magamért,hogy lehetek ilyen bunkó,hogy lelépek. Össze is vesztünk akkor.


Furcsa az,hogy a barátságunk nagyon jó,mindig számíthatunk egymásra,sokat tudunk találkozni. Ketten is tök jókat bulizunk, ha nekem van bajom ő segít,mellettem áll és fordítva is. De ha 3-as felállás van vmi feszkó tuti van.

2016. jan. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!