Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy csinálhat ilyet egy...

Hogy csinálhat ilyet egy barát, miért tette ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, már gyerek korunk óta ismerjük egymást. Megismerkedtem egy sráccal, találkozgattunk párszor, nagyon szimpatikus volt. Ez a barátom egyik nap rendezett egy kis összejövetelt a lakásán, kérdeztem, hogy vihetem-e ezt a fiút is. Azt mondta ki van zárva, ő oda be nem teheti a lábát. Kérdeztem miért, hisz nem ártott neki, azt mondta azért, mert nem szimpatikus neki. Jó, ráhagytam. Legközelebb elmentünk iszogatni valahova, oda már "jöhetett" velem ő is, és mikor a fiú barátom meglátta, tök hangosan beszólt, hogy "ha tudom, hogy ő is jön, inkább otthon maradok". Aztán meg egész este ilyen bunkó volt vele, de csak ő, a többiek aranyosak voltak vele. Velem is tiszteletlenül viselkedett, miután már ivott kicsit, az asztal alatt a combomat fogdosta, meg egyszer a fenekemet is. Aztán mikor indultunk ha, ez a srác a búcsúzásnál kijelentette, hogy neki ez így nem fog menni, ne folytassuk, ő nyert (mármint a fiú barátom). Én köpni nyelni nem tudtam, azt se tudtam miről beszél, csak néztem magam elé, miközben ő elsétált. Aztán nagyon dűhös lettem erre a fiú barátomra, ő rontott el mindent. Szerintetek miért tette? Hogy lehet ilyen egy barát? Vagy az ilyen nem is barát?


L/19



2016. jan. 14. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem féltékenységből.....Letapizott téged. Egy barát nem tesz ilyet. Szerintem ő többet érez irántad.
2016. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Utálja azt a srácot. Legfeljebb magában fortyog de elfogadni sosem fogja, csak a te kedvedért bólintott rá, hogy mehessen a srác is.

Nyilván nincs joga megmondani kivel ismerkedj, de nem is várhatod el tőle, hogy valaha is elfogadjon valakit akit utál, még ha nem is ártott neki. Ez ízlés kérdése.


Többé egyiket se vidd a másik közelébe.

2016. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny volt. Valószínűleg ő nem csak barátként tekint rád. Többet akar tőled.
2016. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gnoomage ***** válasza:
100%
Gondolom barátzónába tetted és már a töke kivan vele, hogy gyerek korotok óta ismeritek egymást, azóta akar tőled valamit, erre te elhozol valakit, akit kb negyed annyi idő óta ismersz, vagy annyi se....
2016. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Két dolog derül ki ebből:

1. Mint már írták, ez a "barát" mást szexet és esetleg komolyabb párkapcsolatot akar Tőled, nem egyszerű barátságot.

2. Erőszakos birtokló természetű. Veled is ilyen kapcsolatot akar.


És van még valami. Iszogatni voltatok. A szeszesital ivása nem tesz jót az önfegyelemnek. Ez is szerepet játszhatot a történtekben. (Egyébként sem egészséges a szeszesital fogyasztás, de ez most nem tartozik a kérdéshez.)

Jegyzem meg, a srác akivel jártál is elég könnyen feladta.

Ez persze nem menti a "barátodat".

2016. jan. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű, a "barátod" többet érez irántad. :) A kérdés már csak az, hogy amíg nincs más fiú a képben, hogyan bánik veled?
2016. jan. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerelmes barát ez,csak eddig titkolta.

Beszélgess el vele,be van gőzölve.

Ha bejön, mint férfi,mire vársz?

Megvannak a veszélyei is,de még valami is kisülhet belőle.

2016. jan. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*jó
2016. jan. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván többet érez és nem akar a randijaidhoz asszisztálni. Amúgy meg ott követted el a hibát, hogy nem oszottad már ki az elején a francba,, hogy nem az apád, nema pasid, semmi joga így viselkedni, vagy felnő agyba vagy viszontlátás, mert egy barát nem szarik így bele a másik alakuló kapcsolatába.
2016. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, eddig nem mutatta, hogy többet érezne irántam, bár igazából még nem is volt kapcsolatom. Ez a srác volt az első, akivel randiztam. De egyébként eddig normálisan bánt velem, még életében nem tapizott, persze olyan volt, hogy hülyéskedtünk, és kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, de csak barátilag, legalábbis az én részemről. De erőszakos soha nem volt, sőt, olyan volt egyszer, hogy még ő állított le egy csávót, aki nyomult rám, és nem akart békén hagyni, szóval mellette biztonságba érezhettem magam. :)

Köszönöm a válaszokat, lehet, hogy az lesz, hogy tényleg elbeszélgetek vele, hogy tisztázzuk ezt. Csak attól félek, hogy nektek lesz igazatok. :)

2016. jan. 15. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!