Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a legjobb...

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

A barátnőmet majdnem két éve ismerem. Mivel nagyon sok mindenben hasonlítunk ezért hamar legjobb barátnők lettünk. Amikor én megismertem, már volt egy ilyen nagyon nagy barátsága, akkor azzal voltam ketten. Utána jött egy másik lány, vele voltam egyszerre, és most megint van egy lány. Vele kirakták facen, hogy lánytestvérek... mikor screenshotol valamit telefonon mindig annak a lánynak a Messenger chat feje látszik. Tudom, hogy nem szép dolog a féltékenykedés, de zavar. Miért nem lehet olyan, hogy én vagyok a legelső?

16/L


2016. jan. 15. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyerekes felfogás. Egy embernek több barátja is lehet, és felesleges rangsorolni.


Lehet, hogy a másik lányt régebb óta ismeri.


Túlreagálod.

2016. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátság nem szerelmi kapcsolat hogy féltékenykedni kelljen. Mindig azt lehet a legjobb barátnak tekinteni akivel a legtöbb időt töltöd és ő is veled. Ilyesmi magától alakul ki, nem pedig úgy hogy valaki eldönti hogy ki a legjobb barátja.
2016. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!