Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lány barátságok miért...

A lány barátságok miért szűnnek meg, ha az egyik szerelmes lesz?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert elvakulnak a szerelemtől és semmi és senki nem fontos.De a férfiaknál is így van.


Most barátnőm is szerelmes lett minden napját a sráccal tölti én meg már kb 1,5 hónapja nem tudtam vele beszélni rendesen,találkozni se nagyon találkozunk.

Rossz,mert hiányzik,szükségem lenne rá.

Régen nem volt ilyen.Még ha szerelmes is volt 2-3 hétnél tovább nem tartott a hanyagolás.De most miez :(


Én is úgy vagyok várok 1-2 hónapot összesen 3-3,5 hónapot,ha nem javul a helyzet.Akkor szépen írok neki egy szöveget,hogy ne is keressen soha többet,mert számomra a barátság akkor is barátság ha párkapcsolatban élek és szerelmes vagyok. Türelmes ember vagyok nagyon! De úgy érzem átesett a ló túl oldalára.


Húgomnak amióta párja van 2 éve, azóta egy barátnője nincs senkivel nem jár sehová senkije nincs a barátján kivül.Mert ahogy szerelmes tojt mindenki fejére.

2016. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Elvakítja őket a szerelem, a lila (vagy rózsaszín) köd, és azt hiszik, ez már így is marad, ásó, kapa, nagyharang meg a többi hülyeség. Aztán csodálkoznak, ha a másiknak vannak barátai, akikkel eljár focizni, sörözni, csak úgy leülnek dumálni. Mire a csaj észbe kap, már ül egyedül otthon, esetleg hisztizik, hogy magányos, elhanyagolják, és nem jut eszébe, ő üldözött el minden barátnőt maga mellől.

Pedig KELL a barátnő. Vannak dolgok, amit nem a szerelmünkkel, hanem a barátnőnkkel beszélünk meg.

2016. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos pont ez volt velem is. Mindig nehezen barátkoztam, összvissz volt 3 barátnőm akikkel nagy nehezen össze szoktam és ahogy lett pasijuk egyből el lettem felejtve. Utálom az ilyet. Hiába kerestem őket, még válaszolni is lusták voltak. Csak az aktuális pasi létezik számukra. Szégyen! De ilyenek nem is kellenek barátnak.
2016. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a lány barátságok szűnhetnek meg. Én a legjobb barátomat vesztettem el egy lány miatt. Csak 2 hónapig tartott a kapcsolat, de amiatt egy 10 éves barátságot vesztettem, mert őt egyszerűen elfelejtettem arra az időre. Megbeszéltük a dolgot ugyan, de inkább már csak havernak nevezhetném. :)
2016. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!