Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom le se szar. Pedig...

A baratnom le se szar. Pedig en nagyon kedves vagyok vele meg minden. De o csak egy valakivel foglalkozik es olyan idegesito. Hjajj mit tegyek? Felek neki szolni mert volt egy kis sztori. Ha erdekel kommentbe kerdezzetek meg. Amugy tanacs?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
nem érdekel
2016. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy.

A "kis sztorid" nem érdekel, a trollkodásod pedig szánalmas.

2016. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy komolyan nem hazudok. Miért tenném? nem vagyok olyan mindegy azért köszi
2016. jan. 20. 16:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első kommentezőnek pedig üzenem, hogyha nem érdekel, akkor miért szól hozzá? Én nem azt mondtam, hogy akkor kommentelj, hogyha ,,nem érdekel"
2016. jan. 22. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
de engem se
2016. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De engem meg az nem érdekel, hogy téged nem érdekel. Mondtam, nem azt írtam, hogy akkor szóljatok ehhez a kérdéshez, hogyha nem érdekel titeket!!
2016. febr. 2. 19:39
 7/9 anonim válasza:
Ne hívj mindenkit egyből barátnak. Először csak haverként gondolj rá, majd egy idő után baráttá avanzsálódik. Én így csinálom. F/16
2016. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Amúgy elég perverz beteg állat vagy, ha azt szeretnéd, hogy kakiszexeljen veled a barátnőd.
2016. febr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ööhmm. és lány vagyok és 11 éves!!!
2016. febr. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!