Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja lehet velem?

Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Tizedikes vagyok. Van egy barátőm(osztálytársam) illetve csak volt. A múlt tanévben nagyon jóba voltunk ,sokat beszélgettünk ,mászkáltunk együtt szóval tényleg jó barátok voltunk.


Idén viszont más lett. Nem nagyon beszél velem ,és akkor is látszik rajta ,hogy valami nincs rendben. Erre egy közös barátnőnk hívta fel a figyelmemet ,mert mondta neki ,hogy idegesítem , de igazán nem értem mivel. Már kétszer is rákérdeztem a tanév során , hogy haragszik-e rám valamiért , de azt mondta semmi baja nincs velem. De látszik ,hogy egyre kevésbé "akar".


Engem nagyon bánt ,mert hiányzik. Volt már valaki hasonló helyzetben? Menthető ez még? Kérdezzek rá megint és mondjam meg ,hogy tudom valami baj van? Mit tegyek?


2016. jan. 19. 20:29
 1/3 anonim válasza:
Lepj tovabb! Baratkozz masokkal akik szivesen vannak veled :) Meg az is lehet ha nem keresed a tarsasagat es latja,hogy jol erzed magad fordul a kocka!
2016. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ,de vannak közös barátaink viszont ha én velük vagyok ő úgy nem nagyon jön oda , ha meg ő van velük nem nagyon örülne ha odamennék és nem akarok kínos helyzetet. Ráadásul így egy csomó mindenből kimaradok ( nem azért akarok barátkozni vele) csak hiányzik ,mert mindig ott volt ha szükségem volt rá ,mert rossz kedvem volt vagy valami és ez fordítva is úgy volt. Részemről most is.
2016. jan. 19. 20:36
 3/3 anonim válasza:
De most mar nem akar veled lenni..ezt fogadd el! Ilyenkor ha nyaggatod meg jobban eltavolodik! Igaz felnott vagyok de ne fuss utana..felesleges! Majd elmulik a hianya es lesz igazi baratod aki nem fordul el Toled :)
2016. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!