Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne tennem,...

Szerintetek mit kéne tennem, nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó fiú barátomról van szó, pokolian megharagudott rám, mert összejöttem egy sráccal, akit ő szívből után. És mikor ezt meséltem neki, jól kiosztott, majd faképnél hagyott, azóta nem is beszéltünk, üzeneteimre nem válaszolt.

És szörnyen hiányzik. Minden reggel egy busszal mentünk dolgozni, ő most direkt másikkal jön, és nagyon hiányzik, hogy reggelente nem együtt megyünk, a beszélgetések meg a hülyülések. Meg a sorozatnézések, mindketten nagy sorozatmániások voltunk, most épp a Breaking Bad-et néztük, de nélküle az se ugyan olyan. Meg úgy az egész ember hiányzik, mintha elveszettem volna egy barátot, és lehet tényleg el is vesztettem. Munka közben sem jön már oda hozzám, máskor mindig átjött a mi emeletünkre, volt, hogy hozott kávét, de volt hogy csak pár szót váltottunk, de azzal is sikerült úgy földobnia a hangulatomat, hogy máris jobb kedvel temetkeztem vissza a munkába.

Igazából abba a másik srácba szerelmes nem vagyok, sőt, képes is lennék otthagyni, ha ezen múlna, hogy újra szóba álljon velem. Ti mit tennétek a helyemben? Várjam meg míg ki duzzogja magát, már ha ki fogja, vagy én lépjek? Ti mit tennétek?



2016. jan. 19. 21:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem érzel te többet iránta, mint barátság? :)
2016. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem hogy a fiúbarát is többet érez irántad...
2016. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet többet érez irántad.. próbálj meg beszélni vele :)
2016. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Blade Bone ***** válasza:
Vagy pedig összementél a szemében ezzel a húzásoddal, utálja azt a srácot, van akiknek az ilyesmi árulást jelent.. Persze az is lehet ugyanígy, hogy tetszel neki és többet érez, de ezt neked kell tudni.
2016. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a "valaki többet érez a másik iránt" mániát! Miért olyan hihetetlen, hogy egy fiú és egy lány között tényleg csak szimpla barátság van?? Attól, hogy erős egy ilyen barátság, még nem biztos, hogy többről van szó.

Nekem is vannak lánybarátaim és én is agybajt kapnék, ha egyikük összejönne egy olyan emberrel, akit én szívből utálok. Nem kellene ehhez szerelmesnek lennem!

Kérdező, neked meg azt tanácsolom, hogy 1-2 napig ne keresd, hogy lehiggadjanak a kedélyek, aztán hívd el őt kávézni, vagy valamit, hogy megbeszélhessétek a dolgot normálisan, felnőttek módjára.

Mondd el neki is azt, amit most nekünk, hogy nem komolyak a szándékaid a másik srác iránt és ha őt ez annyira zavarja, akkor nem találkozol vele többet. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz a barátod reakciója.

Sok sikert!

22/F

2016. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös és azután hogy összejött egy ilyen barátnőd egy hülyegyerekkel nem is állnál többet szóba azzal a barátnővel? - mert ha így van akkor viszont nem is vagy igazi barát... ha valaki tényleg csak barátként tekint a másikra nem fogja azért megszakítani vele a kapcsolatot mert nem szimpatikus neki a pasija, inkább sértődés ez, féltékenység, lehet épp abban a pillanatban jött á a srác is hogy többet szeretne és úgy fáj neki a lánnyal való mindenféle találkozás-beszélgetés jelen helyzetben, mert én nem tudom elképzelni hogy egy igazi barát aki tényleg csak barátként néz rám kerüljön egy ilyen miatt... (nekem is van fiúbarátom aki tényleg csak barát és érdekes módon nem szűnt meg barátnak létezni se ő sem én hasonló szituációban)
2016. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Beleültettétek a bogarat a fülembe. :D Ugyan ezt kérdezte barátnőm is, meg a munkatársak is, hogy nem lehet, hogy többet érzünk egymás iránt? Az az igazság, hogy nem voltam még szerelmes. Meg ma is mikor láttam őt a folyosón, de ő nem vett észre, úgy megörültem hirtelen, aztán eszembe jutott, hogy épp nem áll szóba velem. Gondoltam rá, hogy valamikor átmegyek hozzá, de féltem, hogy haragudna érte vagy nem örülne, úgyhogy inkább a helyemen maradtam. :(
2016. jan. 20. 15:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél már buta :) általános iskolában volt divat ez a bedurcizós nem beszélgetős dolog. nyugodtan beszélj vele. Szerintem ő is annyira szeretne már veled beszélni mint te vele. voltam hasonló helyzetben ;)
2016. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meghoztam a döntést. Ezzel a sráccal lezártam a kapcsolatunkat, jól nézett ki, meg minden, de emberileg meg sem közelítette ezt a barátomat. Nem illettünk össze, és ezt ő is érezte. De ennek a barátomnak még nem mondtam, majd holnap akarom személyesen, kíváncsi vagyok hogy reagál. Aztán majd lesz, ami lesz. :)
2016. jan. 20. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:
hajrá! :) aztán majd írd meg nekünk ha lesz fejlemény, meg azt is ha tényleg csak barátként néz rád akkor ezt miért csinálta.. :)
2016. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!