Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Van egy legjobb...

Mit tegyek? Van egy legjobb barátnőm. Van egy másik barátnőm, az osztálytársam is. Mind a kettőjüket nagyon szeretem, de azt nem, mikor hármasban vagyunk. A második sokszor megbántott, mégis ragaszkodok hozzá.

Figyelt kérdés

#Baratnoo
2016. jan. 20. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
U.i.:Hittan órán össze vagyunk vonva, úgyhogy muszáj együtt lennünk. De utálom egyszerűen ha mind a ketten ugyanazon a helyen vannak, ahol én. Vajon miért?:((
2016. jan. 20. 16:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha 15 alatt (gondolom igen) akkor ne tégy semmit, el fog múlni. Ha neked nincs egyikkel se gondod, akkor lehetsz velük jóban. Ha ők egymást nem bírják, majd lerendezik.
2016. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
11 évesek vagyunk. Köszi ez elég biztató, de igazából nem ugy van, hogy nem birják egymást, hanem én nem szeretem mikor 3asban vagyunnk, mert a legjobb barátnom sokszor szová tette hogy nem is o az én legjobb baratnom:/
2016. jan. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!