Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen osztálytársak téren? Hogyan kerüljem az egyetemi embereket?

Figyelt kérdés
Általános osztályban folyton veszekedés volt. Mindig valaki bekevert a másiknak,de ott még ilyen gyerekes dolgok voltak,hogy utánozták a másikat. Alig vártam,hogy közép iskolás legyek,új környezet. Aha. Maga a pokol volt a 4 év,mindenki utált mindenkit,a szülők is veszekedtek,szegény osztályfőnököm kész volt idegileg. Pszichológus sem tudta menteni a helyzetet,de mindig ugyan az a 4 lány végett ment a vita. Alig vártam a egyetemet,ez majd más lesz. Első 2-3 hónap érdekes volt,de most,valami katasztrófa. Az számít,hogy kinek milyen órája,ruhája,telefonja van. Milyen anyagi háttere van,milyen a múltja. Mindenki kivan cserélődve,olyan veszekedések mennek,én csak ültem tegnap a teremben és azon gondolkodtam,hogy mi a fenéért van ez velem mindig?? 20-21 éves emberek vagyunk,és így kell viselkedni. Nagyon sok emberrel jóba lettem,főleg lányokkal,aztán a napokban kiderült,hogy elég durván megy a kibeszélés,a szememben pedig "jó pofiznak" .Nagyon bánt a dolog :( mindig hozzám jön mindenki lelkizni,mindenkit meghallgatok,aztán pedig bumm. kibeszélés.Egyetlen egy ember marad a szakomon,akivel nagyon jóba vagyok,már csak benne bízok és ő is csak bennem.Napok óta ezen kattogunk,hogy mit tegyünk? Nem szabad senkiben bízni,mindenkivel legyünk egy alap szinten jóba és ennyi?
2016. jan. 22. 00:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy alig van szép iskolás emlékem,ez annyira bánt :(
2016. jan. 22. 00:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy és pesti egyetem. Szerintem erre a válasz a klikkesedes. Persze sokszor hallod hogy ezt nem szabad , mert kizarod a többieket, de mivel egyetem es soha nem lesz egy nagy közösség. Ha 4-5 emberes társaságot összehoz a sors akkor utána lesznek szép emlékek plusz akár kesobb is igy maradhat. Attól is függ persze melyik egyetem es milyen szak. Ha kell valami segitseg irj.
2016. jan. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Igen,lány vagyok,de nem pesti,nem Mo-n élek,de sajnos kb. ugyan az a helyzet itt is,mint Pesten. Nagyon bánt a dolog,szép egyetemi éveket szeretnék..
2016. jan. 22. 00:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ülj le és írd össze mi is az amit pontosan vársz az egyetemtől, utana már csak rajtad múlik meg tudod-e valósítani. Ez a szép emlékek elég tág fogalom. :)
2016. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egyetemnem tűnik nekem hanem inkább óvodnának -.-
2016. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tapasztalataim voltak általános és középiskolában, de nem hittem volna hogy egyetemen is ilyenek mennek...úgy tűnik én szerencsés voltam és értelmes felnőtt emberekkel sikerült eltöltenem a fősikolás éveket.


Én csak azt tudom javasolni, mint valaki korábban - klikkesedés. Nem is nagyon hallottam még olyanról hogy az egész osztály egyként működik néhány találkozót leszámítva persze. Szerintem az a normális, ha megvan a kis baráti kör, a többiek drámáiról meg lehet tenni magasról. Nyilván órákon ha csoportmunka van, ha az iskolával kapcsolatos dolgokról van szó akkor meg lehet beszélni, lehet segíteni, de ha iskolán kívüli, személyes terület a téma akkor abból ki kell maradni. Csak a saját közeli barátaid érdekeljenek ilyen téren (ha az csak egy személy akkor egy) a többiek oldják meg a személyes gondjaikat a saját közeli barátaikkal.

2016. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!