Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csók a legjobb barátnőmmel -...

Csók a legjobb barátnőmmel - hogy legyen?

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, hogy a legjobb barátnőmmel egy egyezség alapján hamarosan csókolózni fogunk. Néha szoktunk flörtölni és egy fesztiválon elvett (fesztiválházasság), de semmi komoly. Viszont most van ez. Szerintetek ez oké? Mi van, ha emiatt tönkremegy a barátságunk? (Bár ezt nem hiszem, mindketten elég lazák vagyunk az ilyesmiben.) Ez lesz mindkettőnknek az első csókja. Más konkrét kérdésem nincs, valami okos tanácsot várok.

(16/L)



2016. jan. 24. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ne aggódj ez csak egy csók. Ha lazák vagytok simán belefér. Én is csináltam ilyet fiatal koromban. :D

Igaz nálam annyiban más volt hogy az a lány leszbikus volt én meg heteró vagyok :D De betudtam egy ártalmatlan kalandnak :D

2016. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha mindkettőtök egyedülálló akkor csak nyugodtan :)

Kedvelitek egymást, ismeritek egymást, szerintem teljesen oké.

Én is csináltam hasonlót és csak jó élményként megmaradt.

2016. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Merje megtenni ezt egy fiú, rögtön egy rohadt b*zi.
2016. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Fiúknál is oké.
2016. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Drága utolsó, én ilyet nem mondtam, és nem is mondanék. Tudom, hogy a fiúknál ez máshogy van, más a megítélése, egyébként nem is értem emiatt az embereket...szerintem azzal sincs gáz
2016. jan. 24. 19:36
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Hajrá! De miért nem egy pasival csináljátok inkább?
2016. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csókolózzál a barátnőddel, ha az számodra örömet okoz, ha viszont itt kétségeid vannak és látszik, hogy csak kötelességből teszed, és félsz, hogy milyen következményei lesznek, akkor inkább ne. Nem is értem, mi ez, hogy egyezség alapján csókolóztok... Csókolózni más miatt szoktak az emberek, mert a csók az valamit (vonzalmat, érzelmett stb.) kifejez. Csak úgy, vagy egyezség alapján nem normális ez a dolog, és ha téged frusztrál, akkor inkább ne tedd.
2016. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
8-as tiéd a nap suttyó kommentje, köszi, ja és jelentve.
2016. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi az? Talán fáj, hogy valaki rávilágít a kettő közti párhuzamra?
2016. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen egy felnőtt megerőszakol egy gyereket, meg két fiatal smárol saját akaraukból. Marha nagy párhuzam.

Buta vagy, mint a föld.

2016. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!