Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bántóan viselkedte...

Szerintetek bántóan viselkedtem? Mit tehetnék hogy rendbe hozzam?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szalagavató az iskolánkban a barátom most fog érettségizni, szóval örültem hogy ott voltam a nagy eseményén. Az egyik barátnőm/ osztálytársam most szakított a barátjával, és magányosnak érezte magát főleg ezen az eseményen. Ezért vele is akartam lenni és voltam is de ő mégis úgy gondolja túl keveset voltam vele, már bocsánatot kértem tőle és el is mondtam hogy mit érzek és gondolok de azt érzem nem érdekli. Szerintetek bántóan viselkedtem? Mit tehetnék hogy rendbe hozzam?
2016. jan. 25. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Most depis. Egyszerűen csak ne hagyd magára mikor elküld a p**ba
2016. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Mar elnezest kertel, hogy nem tudtal ra eleg idöt forditani, azonkivül ez a baratod nagy napja volt. A baratnöd egy kicsit önzö idöszakaban van. Ha pedig tenyleg jo baratnök vagytok, hagyj neki idöt,biztos ki van borulva, es ilyenkor elöfordulhat, hogy a "sz.a.r. is izetlen" magyaran, haragszik a vilagra. Par nap mulva biztos nem fog mar rad haragudni, magatol is felfogja, hogy nem tettel semmi rosszat, ketfele meg nem tudsz szakani ugysem.
2016. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg ajanlhatod neki, hogy szamithad rad. Majd elmulik ez nala ugyis.
2016. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.:)
2016. jan. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!