Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverom nagyon...

A legjobb haverom nagyon visszahúz engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ne arra gondoljatok, hogy nagyképű vagyok és ő nem hagy érvényesülni vagy szégyelem vagy hasonló dolgok. Egyszerűen ő nem hagy érvényesülni, negatív hatással van rám, miatta nincs önbizalmam, az ő viselkedése alakítja az én viselkedésem másokkal, megbántok olyanokat akiket nem akarok azért mert a ''neki szánt'' mérgemet máson vezetem le, suli közben is mindig leszól, szar helyzetbe hoz, közben pedig mégis az egyik legmegbízhatóbb ember az életemben ha szükség van rá. Viszont a magam lelki állapotára és a jellemem formálódására nagyon káros hatással van. Feszült vagyok a társaságában, nagyon befolyásol és egyszóval rossz hatással van rám. Valami ötlet?

2016. jan. 26. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Elmondtad már neki az érzéseidet?

(voltam én is ugyanebben a helyzetben)

2016. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem mondtam el

és? hogy alakult?

2016. jan. 26. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetemre mentem, szétváltak útjaink, lettem új barátaim. Utólag már azt mondom, hogy mekkora barom vagyok, hogy eddig mellette voltam.
2016. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is ez a célom,nem szeretném megbántani hanem ''csak'' kitenni az életemből, viszont én már most azt mondom
2016. jan. 28. 10:59
 5/6 anonim válasza:
Én is sokáig azt hittem hogy mindig mellettem áll és hogy hiába húz le megéri mellette maradnom. Dehogy éri. Első pillanatban elfog felejteni amint valamiben sikeresebb leszel és már látja hogy nem tud lehúzni téged hogy ott maradj ahol ő. Irigy. ha azt látja hogy neked összejön az élet és neki már nincs negatív befolyása rád mérges lesz és egyre durvább dolgokat fog kitalálni. Egy bnőm ilyen lett. Állandóan pesszimista volt utálta magát és elérte hogy én is hasonlóan érezzek magam iránt, de egy szép napon jött egy párkapcsolatom ahol a másik fél felvilágosított hogy szuper vagyok az ő szemében és amikor már teljesen elhittem, a csaj elkezdett olyan dolgokat csinálni hogy áskálódott ellenem, uszítani próbált párommal, mert látta hogy boldog vagyok. Hazudott rengeteget és irigy volt bugyogott benne a méreg. Sokáig azt hittem amúgyis ilyen. De kiderült nem. Azért csinálta mert egy álnok "lény". És fájt neki hogy boldog vagyok. Az ilyeneket messzire kerüld. Olyat keress aki feldob és felfelé húz és egymást segítitek. Hidd el akkora megkönnyebbülés és megnyugvás lesz hogy hihetetlen. Nekem így lett. És már bánom hogy 3 évet arra az irigyre pazaroltam.
2016. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

remélem nekem is sikerül meglépnem, ezt a lépést

köszi a tanácsot :)

2016. nov. 12. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!