Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is szerelmes...

Szerintetek is szerelmes lehet belém, azért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

Egyik fiú haveromról van szó. Egyszer beszélgettünk kajákról, és mondtam, hogy én még nem is ettem tiramisut, pedig sokan mondták, hogy milyen finom, de valahogy eddig még nem került rá sor. És legközelebb, mikor jött, hozott a cukrászdából egy tiramisut. :) A múlt héten pedig fölhívott, hogy életében először főzött ilyen kaját, és nincs-e kedvem átmenni hozzá ebédre megkóstolni. Természetesen átmentem, finom volt, csak kicsit sós volt. Meg egyszer pont nála voltam, és együtt néztük a Trónok harcát, és a kanapén átkarolt. De nem nyomulósan, meg nem is tapizott, csak a átkarolta a vállamat a vége felé.

Barátnőm szerint többet érez haverságnál, azért csinálja ezeket. Szerintetek?

Én 19 éves vagyok, ő 23.


2016. jan. 31. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúzióid....dugni akar :D na jó lehet mást is, szerintem egyértelmű, hogy teszel neki, nem tudom mi lehetne ennél biztosabb :D
2016. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen normálisan adja elő biztos nem csak "arra" kellesz neki, ha neked is tetszik ne hagyd futni, érték az ilyen :D
2016. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt a haverod, egyértelműen csak azért volt körülötted, hogy a megfelelő szituációban rádmozdulhasson.
2016. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Szépen udvarol. Figyelj rá és figyeld, hogy a saját szíved mit mond. Ne a barátnők és ne ismeretlenek mondják meg az életed legfontosabb dolgait, hanem magadba figyelj.
2016. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
#4: ez olyan szép volt, kedvem támadt zöld mezőn pillangókat kergetni :D jó lenne ilyen rózsaszínen látni a dolgokat :P
2016. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én is alapjáraton előzékeny vagyok, aki szeret egyes emberek kedvében járni. Nem kell mögé látni semmit.
2016. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!