Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy ez rosszul fog...

Lehet, hogy ez rosszul fog esni a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés
Szóval, fiú vagyok, és leszek most A. A legjobb barátom (lány) legyen B. A és B találkoznak a gimnáziumi gólyatáborban, sokat beszélgetnek. A-nak kezdetben nagyon tetszik B, de miután megtudja, hogy van egy barátja (C), pár hónap után már nem tetszik neki, de nagyon jó barátok lesznek.(A és B). Szóval A és B legjobb barátok lesznek, C néha kicsit féltékeny, de csak poénból, bírják egymást A-val. B-nek van egy nagyon szép, közeli barátnője, D, aki megtetszik A-nak. B szívesen segítene A-nak, de D egyelőre nem mutat érdeklődést. Ha A és D összejönnének, lehet ez rossz B-nek? Mert A-nak is szar néha, hogy B minden hétvégén C-vel van, és nem nagyon tudnak közös programot csinálni, de az más, mert A és B úgy találkoztak,hogy B és C már együtt voltak. Szóval lehet rossz B-nek, ha A-n kívül nem barátkozós típus?

2016. jan. 31. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Jó lesz matek feladatnak.
2016. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
B-nek ott van C, akkor A miért ne jöhetne össze D-vel?! Vagy mi volt a kérdés?🤔
2016. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmeztem, akkor alaphangon mindenki kedvel mindenkit. Egyedül C és D viszonyáról nem tudunk semmit, de C láthatóan nyitottan áll B barátaihoz.

Szóval ha A és D összejönnének, simán lehetne négyesben bandázni.

2016. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg eleve nem értem, hogy miért ne lenne B-nek A-n kívül barátai, hiszen mindjárt ott van D.
2016. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
B és D gyerekkori családi barátok. Amúgy B-nek nem igazán vannak barátai, és nem szeretném megbántani.
2016. jan. 31. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért bántanád meg azzal, hogy lenne egy barátnőd? Igazán önzőnek kéne ahhoz lennie, hogy ezen megbántódjék.
2016. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak féltem, hogy nem tudnék vele annyi időt tölteni, pedig nagyon szeretem, és fontos nekem.
2016. jan. 31. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!