Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kellett volna elmondanom...

Nem kellett volna elmondanom neki? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok depressziós, fél éve vágom magam. Nem ez a lényeg.

Egyik lány ismerősömnek ezt elmondtam pár hónapja, nem igazán reagált. De amikor írt megértő volt,csak hogy mindig én írtam, úgy érzem zavarom.

Tegnap elmondtam neki hogy vágom magam, nagyon ki voltam akadva, rossz napom volt. Megírtam neki, azt is hogy ne mondja el senkinek.

Annyit válaszolt hogy ő nem tud nekem segíteni, meg hogy nem mondja el senkinek; menjek pszichológushoz meg mondjam meg anyámnak.

Szerintetek írjak ma is rá? Vagy inkább hagyjam? Jó döntés volt őszintének lenni vele?



2016. febr. 2. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne mondja el senkinek, de közben te minden nap traktálod a hülyeségeiddel? Ő valóban nem tud segíteni. Mondd el a szüleidnek, aztán spuri pszichológushoz.
2016. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ezzel kapcsolatban írsz neki, akkor szerintem ne.

Nincs annál rosszabb érzés, mint amikor segíteni akarsz valakinek, de nem tudod, hogy mit tegyél. És ha állandóan mondod neki, újra és újra ezt az érzést okozhatod benne.


Az őszinteség önmagában erény.

2016. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez megér egy újabb vágást. ;)
2016. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Kérdező!

Fordulj pszichológushoz! Ezzel elmúlhat a bánatod, és teljes értékű, boldog életben lehet részed. Ha nem viszont fájdalmat okozol mind magadnak, mint szeretteidnek.

Mérlegeld, hogy valóban szeretnél teljes életet élni, vagy nagyobb örömödet leled egy depressziós életmódban, melyben vagdosod magad. Remélem a döntésed a szakember, aki segít neked ebben.

Nem szégyen hozza fordulni :)

Sok sikert!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
41%

Nice döntés volt ha meg elmeri mondani valakinek öld meg, meg azt is öld meg akinek elmondja. a hullákat külddd erre a címre


Hozé háza, Gebriello Sztrít 6969,

2016. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!