Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, ti szoktatok a legjobb...

Fiúk, ti szoktatok a legjobb haverotokkal b. uziskodni?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy hülyülésből kicsit melegesebben viselkedtek? (pl. bunyóztok vele, mélyen a szemébe néztek, melegnek nevezitek, nyomultok, átölelitek, azt mondjátok szeretetiek, stb)

2016. febr. 4. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A biszex fiúk biztosan.
2016. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi abban a bzis ha átöleled egy barátod és szereted (barátként nyilván) és ezt közlöd is vele akár? Komolyan mondom Magyarországon rohadt beteg és gyerekes gondolkodása van a pasiknak. Szerencsére van kivétel, aki még ki meri mutatni/mondani amit érez... őszintén.
2016. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi a b zis abban hogy megmondom a legjobb barátomnak hogy szeretem? Amikor tökmindegy milyen szituációban, pl. egy kártyajáték közben már ordítva qrvaanyázok, olyankor azért megmondom, hogy nehogy komolyan vegye. Születésnapokon megöleljük egymást aztán iszunk egyet, ettől sem lettünk eddig b zik. Hülye a kérdés.
2016. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Persze, néha ki is verjük egymásnak.
2016. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretem taperolni is :)
2016. febr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csak egy roland válasza:
Persze hogy...ilyet szerintem mindenki csinál haverjával...mi még "seggbe is raktuk" egymást (persze csak baromkodásból nadrágon keresztül)...meg simogatjuk egymás combját...ilyenek...
2017. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!