Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok jó alibiket hétvégére?

Tudtok jó alibiket hétvégére?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már többször hazakísért...kétszer megkérdezte mi a hétvégi programom. És vagy nem mondtam semmit, vagy valami bénát. Olyan alibi kéne amiből látszik, hogy nem vagyok nyomi mert van programom és mégsem annyi hogy nincs arra időm, hogyha esetleg el akarna hívni...

Tudtok segíteni?



2016. febr. 8. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki hogy egyenes vagy vele. Tudod mit görcsölt szegény hogy idáig eljusson? A legtöbb srác csak gyötrődik, de nem mer elkísérniegy lányt, vagy nyíltan elhívni valahova. Ha már ez a szerencsétlen eljutott idáig, legalább egy egyenes választ megérdemel. Csak hogy tudja magába rendezni hogy mi van. Most mondasz neki vmi kamut, aztán gyötri magát fél évig hogy mit csináljon.


"figyu, tök szimpi vagy meg minden, de nem vagy az esetem, másba vagyok belezúgva...nem ismered. aranyos vagy, de nem megyek veled randizni."

2016. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
, hogy van programom de azért ráérek vele .elmenni. és mégsem tűnök nyominak akinek semmi hétvégi programja nincs...
2016. febr. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!