Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Lassan idegroncs...

Mit tegyek? Lassan idegroncs leszek

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy legjobb barátom, már óvoda óta azok vagyunk, olyanok vagyunk, mint a testvérek. Fiúk vagyunk, mind a ketten 17 évesek. Rengeteg mindent megbeszélünk egymással, napi 16órát beszélünk, még jelenleg is osztálytársak vagyunk.


Ám az utóbbi napokban teljesen felfordult minden.Néhány napja barátnője lett, de már pár nappal az előtt is bunkó volt velem, semmibe vett, egy-két szóval válaszolt vagy figyelembe sem vette, amit mondtam neki.Ma és tegnap is 2-3 szót beszéltünk suliban, hazafelé jövet kicsit többet, de ma megint semmi. Köszönni sem köszön... Nem tudom mit tegyek. Ha megkérdezem mi baja vagy nem ír vissza, vagy szemtől szemben azt mondja nem akar beszélni róla. Nem tudom, hogy mi történt vagy, hogy mit csináltam. Nem tudok itthon ülni tétlenül, de tehetetlen vagyok.

Kérlek segítsetek abban, hogy ilyenkor mit kellene tennem! A válaszotokat előre is köszönöm!



2016. febr. 9. 20:46
 1/3 Clay Morrow ***** válasza:

Üdv a klubban!

Ilyenkor fejre is állhatsz, mert semmi nem fog változni, amíg nem szokja meg vagy nem unja meg addig semmit sem tehetsz. Én is tapasztaltam ezt, és bele kell törődni. Vagy próbáld leszarni, legyél másokkal, ne keresd. Csak lehet ezzel pont az ellentétét éred el, hogy még jobban megromlik a barátságotok..

2016. febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meghülyítette a P&na :)

Ilyenkor látszik hogy eddig unalom üzésnek használt ,hagyd a fenébe és akkor ő fog kapaszkodni érted ,,,,

De ha keres ne ugorj a nyakába mert vissza él vele és folytatódik a fejed leszarása ....emberi tulajdonság ha tömik a szádba nem kell ha elhúzzák a szád előtt beakarod kapni :) ez metafóra volt :) hasonlat.....

Tehát ha jelentkezik ad a tudtára hogy na mivan ha nincs ló jó a számár is ??? vegye a lapot nem vagy 1 csicska gyerek akit akkor vesz elő ha épp a kis csaj nem ér rá ,és unalom űzésre újra használjon .....

2016. febr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat! :)
2016. febr. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!