Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért feszülök be nagyobb...

I3u[R]n kérdése:

Miért feszülök be nagyobb társaságba, vagy ha olyanok vannak, akik régen bántottak?

Figyelt kérdés
Régen egy kis senki voltam, mindenki szopatott, piszkált, most azok akik piszkáltak tisztelnek, előre köszönnek az utcán de még mindig bennem van, hogy befeszülök egyeseknél, hiába nem basztatnak, meg ha nagy társaság van. És elég feltünően. Miért, és hogyan tudnám ezt megszüntetni?

2016. febr. 9. 22:15
 1/3 Clay Morrow ***** válasza:

Mert benned maradt a tüske, tudatod alatt mindig ott van, hogy azért bármikor még piszkálhatnak ezzel pedig könnyen feltéphetik a régi sebeket.

Arra viszont én is kíváncsi volnék, hogyan lehet megszüntetni..

2016. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam meg pont fordítva van. Akik régen bántottak, ma csak lenézően, mosolyogva tekintek rájuk, mert túlszárnyaltam őket mind külsőleg, mind tudásban. Egyszerűen lenézem őket, kinevetem magamban, sőt teszek rájuk. :) Mára már labdába sem rúghatnak mellettem.
2016. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az #1 mondja. Azt hogy hogy lehet megszüntetni én nem tudom pontosan. Talán az idő majd megoldja. (Velem is az van mint a #2-al :)).
2016. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!