Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek most vele?

Mit kezdjek most vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a "problémám, hogy van/volt nekem egy legjobb barátnőm. Mindent együtt csináltunk, mindenbe belekeveredtünk, tök jó volt. Az utóbbi fél vagy egy éve teljesen megváltozott (nem túl jó irányba). Mi sose voltunk az a feltűnési mániám van ezért "menő" vagyok típus. Megvoltunk mindenkivel és nem érdekelt a népszerűsèg. Erre... Hetente új ruhákat vesznek de azért az anyja sír hogy nincs pénzük, elkezdett barátkozni a népszerű csajokkal, le se sz@rja hogy még élek e teljesen megváltozott minden. És azon gondolkoztam hogy nekem nem a mostani Ő a legjobb barátom. Hanem a pár évvel ezelőtti. De már annyira "nagymenőnek" hiszi magát, hogy például egész héten hozzám se szólt! Pedig nem csináltam semmit. És (ami a legjobban fáj az egészben)elfecsegi a titkaim. Egyetlen ember akiben 10000% ig megbíztam, most elpletykálta a szószóló bunkó népszerű csajoknak hogy én szerelmes vagyok xy ba, és ismerve őket hétfőre már az egész suli tudni fog róla.


Tudnátok valami ötletet vagy bármit hogy mit kezdjek most vele? Ha ez így megy tovább nem tudom mihez kezdjek...segítetek? :(


2016. febr. 12. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, sztem mondd meg neki h neked ez rosszul esik, és h megváltozott... Lehet h észre sem veszi magát, és csak szólnod kéne :) de sztem először kérdezd meg h most miért lett ilyen, h ha az sem segít, akk nem igazi barát, és nem érdemli meg h te menj utánna reménykedve abban, h majd nirmális lesz... Beszélj vele :)
2016. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokan azért fújolnak a népszerűbb emberekre, mert ők nem tartoznak közéjük. Nyilván jött egy lehetőség, valakivel jóba lett és velük lóg mostanában, aminek örül. Az ilyen titkok kifecsegése arra utal, hogy beakar vágódni valamilyen módon.


Szerintem hagyd, szimplán nem akar veled foglalkozni, hanem annál a bandánál bevágódni. Ha kidobják vagy észbe kap, és közeledik feléd, akkor lehet értelme beszélni vele.

2016. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!