Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem? 15/l

Mit kéne tennem? 15/l

Figyelt kérdés
Elegm van mindenből...A sulimban egyfolytában engem piszkálnak.Próbáltam nem figyelni rájuk.Egy idejig sikerült is,én naiv azt hittem egyszer majd csak abba hagyják,de nem.Összeörtem véglef.Nem tudom mit kéne tennem.Kétségbe estem...

2016. febr. 13. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Most mentél középiskolába? Vagy a te viselkedésedben van valami, ami mindekit irritál, vagy a társaság nagyon alantas. Érdemes lenne elmenni az iskolapszichológushoz, aki kibogozza veled, mivel váltod ezt ki, esetleg egy odajáró tisztességes gyerek is megteszi, vagy egy új iskola lehet megoldást, de olyan, amit előre leellenőriztél.
2016. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem figyelsz rajuk, belul nem valtozol. Belul kell megvaltozz s mashogy elni eleted. Ha kell segitseg, irj.
2016. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A közösség patkánysága ez, az iskolapszichológust nem ajánlom mert, ha megtudják,hogy oda jársz még egy fogást találnak rajtad. Nem viselkedsz furán vagy valami ? Nincs valami olyan hobbid,vagy valami amit a közösség furának találhat ?
2016. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firedoom ***** válasza:
Ennyi információval nem tudok rendes valaszt adni. Jo lenne, ha ide vagy privátba irnal meg néhány dolgot, tortenetet.
2016. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Állj a sarkadra!!! Legyél határozott
2016. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!