Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért történik ez? (többi lent)

Miért történik ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Két hete kb. a legjobb barátnőm eltávolodott tőlem.

Nem tudom miért.

Pedig nem is veszekedtünk mostanában, utoljára kb. 1-2 éve hogy összevesztünk. Sokszor írtunk egymással, mindig jókat nevettünk ha felhívott, vagy felhívtam, suliba is ha találkozunk mindig elkezdünk beszélgetni, de az utóbbi időben ez nem így van. Ha ráírok, nem ír vissza, még ha megnézi akkor sem, suliba is csak köszön, de nem nagyon szól hozzám, hanem elmegy a többiekhez, nevetgélnek meg ilyesmi. Olyan mintha direkt távolságot tartana úgymond. Nem sokszor megyek oda hozzá és az "új barátaihoz", mert nem akarom őket zavarni, meg beleavatkozni sem szeretnék a dolgaikba. Nekem természetesen vannak más barátaim, velük szoktam lenni mostanában :D

Fogalmam sincs, hogy ez miért van.



2016. febr. 13. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
tetszel a fiunak akibe o szerelmes
2016. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem...bár nem tudom, mert igazából már fogalmam nincs hogy ki tetszik neki. De mikor még sokat voltunk együtt, senki nem jött be neki
2016. febr. 13. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szinte majdnem minden barátságban van. Ne erőlködj,ha igazi a barátság,úgyis hiányozni fogtok egymásnak.
2016. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2016. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!