Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pasi legjobb barát elfelejtett...

Kamilla80 kérdése:

Pasi legjobb barát elfelejtette a szülinapom:- (. Bánt, hogyan adjam tudtára?

Figyelt kérdés
Szóval, napokban volt a szülinapom, és sokan fel is köszöntöttek, olyanok is, akiktől nem vártam volna... Viszont van egy férfi, akit személyesen is ismerek, mégis virtuális barátság szerű vmi van köztünk, szinte napi szinten chatelünk. (Neki van felesége, de vele nem igazán működik a kommunikáció.) 3 évvel ezelőtt említette egyszer a szülinapját, én azóta mindig felköszöntöm. Pár hónappal ezelőtt kérdezte is, hogy az enyém mikor van, valahol vártam is, hogy felköszönt, felhív, vagy küld egy mailt.... De valszeg elfelejtette. Azért is bánt, mert nem mindennap 40 éves az ember. És tényleg sokmindent megbeszélünk egymással. Kevés ember van, akire odafigyelek, azt hittem ez vhol kölcsönös. Szóval nagyon csalódott vagyok, mert jólesett volna egy boldog szülinapot. És dühös is vagyok, mert legközelebb panaszkodjon annak, és hallgassa meg az a nő a búját-bánatát, akit megtisztel annyira, hogy odabök minimum egy SMS-t. Szerintetek mit tegyek? Mondjam el neki, hogy szarul esik ?
2016. febr. 14. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nőből vagy...
2016. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen nőből vagyok, ezért választottam a kamilla nicknevet.... Gondoltam hogy egyszerűen jelzem neki, hogy bánt hogy megfeledkezett rólam. Viszont nem szeretnék balhézni sem, sem pedig azt, hogy gyerekesnek gondoljon, vagy azt gondolja esetleg mást is szeretnék tőle ....
2016. febr. 14. 15:34
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Te 40 évesen komolyan itt tartasz? Nem köszöntött fel, majd legközelebb te se köszöntsd fel ennyi, egy kapcsolat nem ezen múlik, bár igazából a chates haverodat kapcsolatnak sem nevezném.
2016. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En csak sajat s parom szuletesi evforduloja datumat tudom.

Oktalan negati erzelmeket krealnod ilyen miatt.

Ha ezt vegiggondolva sem tudsz elegge logikus lenni, egyszeruen mond el neki erzelmeidet.

2016. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: hol olvastad hogy kapcsolatról lenne szó? :0 Barát akivel napi szinten beszélek chaten, kisebb szünetekkel évek óta. Mindenről.
2016. febr. 14. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Barátnál nem filóznál, hogy megemlítsd-e.


Borzasztó szánalom ez a kérdés.

2016. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Lényeg, hogy a feleségét felköszönti. Igaz is, az asszonnyal is barátkozol? Említsd meg neki, hogy milyen modortalan a férje, hogy nem köszönt fel téged, pedig te mindig annyira figyelmes és előzékeny vagy vele...😂
2016. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted a barátság az nem kapcsolat? Baráti kapcsolatnak hívják.
2016. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellett kiemelni, hogy pasi legjobb barát. Ha barát, a neme tökre nem számít.
2016. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!