Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszélgettem egy barátommal...

Beszélgettem egy barátommal TS-en, épp meséltem valamit, közbevágott és közölte, hogy "érdekelt", aztán közvetlen utána, hogy "megyek csá". Szerintetek ez normális? Rendes barátságokban ilyen előfordul?

Figyelt kérdés
Nem sértettem meg, azelőtt dumáltunk rendesen. Skypeon aztán megpróbáltam ezt megbeszélni vele írásban, azt mondta, hogy szerinte ez normális, mert úgy is beszélünk írásban utána, mert nyilván ezért szakította félbe a mondandóm és mondta, hogy "érdekelt".

2016. febr. 17. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak rossz napja volt. Ha máskor is előfordul, említsd meg hogy ez neked rosszul esett és szeretnéd ha figyelne rád, gondolom te is mindig végighallgatod őt
2016. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!