Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (Több lent)

Mit tegyek? (Több lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom.Soha senkivel nem jöttem ki még olyan jól mint vele,sok mindenben hasonlítunk tök jól elvagyunk,mindent meg tudunk beszélni egymással.De félévkor sulit váltottunk és sajnos nem ugyanoda kerültünk.Nekem mindennap hiányzik és nem bírom megszokni,hogy nem ő ül mellettem.Az úk osztályom jófej de senkivel nem jovok ki olyan jol.Nkm csak ez az egy baratom van.Miota mas suliba kerultunk sokat veszekszunk bar azert joba vagyunk csak felek h kicsit eltavolodtunk egymastol.Ő jól érzi magát az uj helyen es tobb uj barátsága is alakul.Félek hogy amint rendesen osszebaratkozik az uj osztalyaval es uj legjobb baratot talal engem egyedul hagy.Ezt jeleztem neki de igazabol csak annyit mondott hogy nem fog de egyenlore nagyon ugy tunik.Felek es nekem nincs senki masom.Ha o itthagy egyedul maradok.Mit tehetnék hogy ezt elkerüljem? És hogyan magyarázzam el ezt neki,vagy beszeljem meg vele ezt rendesen? Mas is van hasonloam? Mit tegyek? Felekl

2016. febr. 23. 00:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérem valaki segítsen :'(
2016. febr. 23. 12:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Én országot váltottam és nincs senkim. Egyedül vagyok, nincsenek barátaim. De neked ezt nem kívánom, hogy így szenvedj, mint én. Ha mégis sor kerül erre, akkor keress meg itt, megpróbálok segíteni. Addigis: próbáld meg megtartani valahogy, de ha ő nem akarja, akkor nem tudod. Sajnos igaz barát nem fán terem. Drukkolok!
2016. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne engem üss meg. De tapasztalataim szerint csak a nagyon erős barátságok maradnak fent. Ahol mind a két fél akarja. Ne akard görcsösen ha menni akar enged el. Találsz nála jobbat is. Aki majd nem hagy ott. Persze lehet hogy a ti esetetekbe nincs igazam. Remélem úgy lesz.


Tudom nehéz de próbálj meg új barátságokat is kötni. Nem lesz ugyanolyan mint a másik volt. Minden barátság, ember más. Hidd el találni fogsz valakit, én is találtam.

2016. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!