Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttként hogyan lehet új...

Felnőttként hogyan lehet új barátságokat kötni?

Figyelt kérdés

Valahogy fiatalabb korban olyan könnyűnek tűnt. Az ember össze van zárva 30 másikkal minden nap, a barátságok maguktól is kialakulnak. De felnőttként? Főleg, ha valaki nem annyira közvetlen, és mondjuk full idegenekkel nem szeret leállni beszélgetni az utcán.

Munka után haza a férjemhez, és annyi egy nap.


2016. febr. 23. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Járjatok el bulizni és ismerkedjetek. Keress csoportokat, helyeket ahol hozzád passzoló emberek megismerésére van lehetőség.

Ne full ismeretlenekhez menny, de ha van valami ami megfog benne s esélyt mutat személyiségetek passzolására, menny.

2016. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leginkább azokkal érdemes barátkozni, akik szintén vágynak arra, hogy új embereket ismerjenek meg.

Akiknek felnőttkorára már van egy összeszokott társasága és nem kíván már bele több embert, azokkal nincs túl sok esély, hogy össze fogsz tudni pajtizni.

2016. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mcgalagony17 ***** válasza:

Érdekes nekem pont az iskolapadokból kikerülve sikerül(t) komolyabb baráti kapcsolatokra szert tennem. Kimondottan frusztrált, hogy össze vagyok zárva 30 emberrel egy terembe, ezért "jóban kell" lennünk... Mondjuk én pont, hogy a túl közvetlen típushoz is tartozom, akinek nem gond az utcán leállni beszélgetni. :)


22/N

2016. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát 3-as, kár, hogy a hozzád hasonló emberekből nincsen több :/ Nekem az utcán történő leszólításaim és spontán haverkodási kísérletezéseim nem szoktak túl sikeresek lenni :/
2016. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Munkahely??


Nekem sem a sulis időszakból vannak barátaim. Elkezdtem dolgozni és melóhelyen ismerkedtem össze egy csajszival akivel mai napig legjobb barátnők vagyunk (3 éve már)


Mondjuk én eléggé sűrűn váltok munkahelyet,mindenhol vannak emberek akikkel tök jól elvagyok.Barátnőmön kívül oktatómmal és kolléganőjével vagyok jó viszonyban,bár ott a közös érdeklődés a legnagyobb közös pont! tavaly raktam le a kutyakozmis tanfolyamot,bár egyenlőre nem tudtam elhelyezkedni.

Ha a szakmában elhelyezkedek és vkivel együtt dolgozok azzal szerintem jó viszonyban leszek.


Hobbi,sport,tánc vhová járj el.

2016. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!