Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érettségi bankett vs külföldi...

Érettségi bankett vs külföldi út. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Júniusban lesz a bankett is és én pont azon a napon utaznék el. Mivel ez lesz az utolsó ilyen közös buli, ezért inkább a bankettet választom, mert a négy év alatt egy nagyon jó társaság lett belőlünk és szerintem ez méltó zárása lenne ennek az egésznek (többen mennek külföldre továbbtanulni, így nem valószínű, hogy az egész banda együtt marad).


Mondtam a barátnőmnek, akihez mentem volna (külföldön tanul), hogy ez most nem jön össze és megsértődött, hogy miért fontosabbak a többiek, mikor neki ezt hamarabb megígértem, az évek alatt ez már a hagyományunk lett...

Nem azt mondom, hogy nem fontos, de ezer, meg ezer olyan buli lesz még, ahová mentem volna vele, bankettje meg egyszer van az életben az embernek. De közben bűntudatom van, hogy cserben hagyom és nem tudom, hogy mit csináljak, hogy mindenkinek jó legyen.


2016. febr. 27. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Utazol hozzá rá pár napra.
2016. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"hogy miért fontosabbak a többiek, mikor neki ezt hamarabb megígértem, az évek alatt ez már a hagyományunk lett..."

Tehát akkor nem ez lenne az első eset, hanem volt már ilyen. Ergo érettségi banketted meg csak egyszer lesz a életedben, gondolom a barátnődnél meg ezek szerint már voltál, illetve bármikor máskor elmehetsz.

Én is a bankettet választanám, hisz az csak egyszer van az ember életében. És mint mondtad, utána már valószínűleg nem találkozol majd senkivel azon emberek közül. A barátnődhöz meg bármikor máskor mehetsz, ha meg tudjátok oldani.

Én megérteném a barátnőd helyében.

2016. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha később utaznék, akkor lemaradnék arról, amire mennénk együtt. :(


Jó, azért nem azt mondom, hogy soha többet nem látom az osztálytársaimat, mert a legtöbbjük szülei családbarátok, sokan maradnak is Pesten, de akkor is... Egy korszak lezárul és nem Snapchaten, vagy Facetimeon szeretnék ott lenni, hanem ténylegesen.

2016. febr. 27. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Utazz másnap reggel
2016. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Én utaznék. Egy érettségi bankettre 2-3 év múlva már emlékezni se fogsz. Sőt, hamarabb se, annyi élmény fog érni. Ha jól értem, nem véletlenül akkor utaznál a barátnődhöz, amikor. Majd bánhatod, hogy arról lemaradtál.
2016. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
5: Nálunk az érettségi bankett fantasztikus volt, már rég lediplomáztam, de még mindig rengeteg emlékem van az érettségi bankett estéjéről, szóval erről ennyit...
2016. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!