Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlenül beleolvastam a...

Véletlenül beleolvastam a legjobb barátnőm Messengerjébe, vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés

A telefonomról nézett valamit és elfelejtett kijelentkezni. Jött egy üzenet, egy közös ismerősünktől, rámentem, metz azt hittem az én fiókomba vagyok belépve és nekem írtak. Ahogy rámentem, az első mondat, ami a szemem elé került, az volt, hogy ,,a Viki (ez vagyok én) olyan gyerekes meg idegesítő, nem bírom a vinnyogását".


Ezután muszáj volt visszaolvasnom, nem bítram ki, hogy ne tudjam, mi a baja velem. Tudom, hogy szemétség volt visszaolvasni, de már évek óta ilyeneket ír rólam, én meg mindig azt hittem, hogy megbízhatok benne. Közben fűnek-fának azt hajtogatja, hogy mennyire kibírhatatlan vagyok. De nekem egy szóval sem panaszkodott soha.


Mit csináljak?



2016. febr. 27. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket gondol rólad, akkor miért kellene vele továbbra is tartanod a kapcsolatot?
2016. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Tanítsd meg kommunikálni / nevesd ki s hagyd ott.

De mindezek előtt barát definícióját tanuld meg.

2016. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el. ki tudja hányszor árult el és kinek
2016. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora kamu kérdés?!
2016. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig mindenütt azt tapasztaltam, hogy bizony az emberek mindenkiről pofáznak a háta mögött, legyen az család, baráti kör, vagy munkahelyen. Ha ezen meglepődsz, akkor még fiatal vagy. :)


Mivel ezt nagyon jellemtelen tulajdonságnak tartom, igyekszem kerülni, de még így is pofázok olyan dolgokat én is, amikért utólag ég az arcom. De ismerek olyan egész normális embereket is, akik a lehető legnagyobb természetességgel dumálják másoknak azt, hogy pl. barátjuk, barátnőjük idegbeteg, vagy szerencsétlen nyomi, és tudom hogy ennek ellenére tényleg szeretik őket, nehéz helyzetben segítenék.


Nőknél meg még tipikusabb az, hogy könnyebben dumálnak legjobb barátnőjük rossz tulajdonságairól másoknak, mint hogy mernék barátnőjükkel megbeszélni azt, hogy mit tartanak benne idegesítőnek. Csak hogy kerüljék a konfliktust.

2016. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hagyhatom úgy csak ott. Ő az egyetlen ember, aki egyáltalán szóba áll velem az osztályomban, a többiek levegőnek néznek. Különben is, 17 évesen nem olyan egyszerű új barátokat szerezni, másik iskolába meg nem akarok menni
2016. febr. 27. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor tudod a választ a kérdésedre, csak megerősítést akarsz?


Nem tudom, egy igazi baráttal szerintem nyitottnak kellene lennie a kommunikációnak, és nem szabad kibeszélni a másikat a háta mögött.


Ha neked ilyen képmutató barát is kell, aki gyáva arra, hogy tényleg kimondja, mit gondol, akkor azt kapsz.

2016. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írtad neki, Viki vagyok kösz a bizalmat többet nem kell elviselni. Aztán hagyni.
2016. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen ember, aki szóbaáll veled, az utál és megvet? Én akkor sokkal inkább lennék egyedül.


17 évesen meg egyáltalán nem nehéz barátokat szerezni. De még ha neked az is, ami sok, az sok. Azonnal kikukáznám a csajt az életemből.

2016. febr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!