Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A kibékülés után a barátnőmmel...

Éva011 kérdése:

A kibékülés után a barátnőmmel nem lett jobb a helyzet ugyanúgy bunkó és azzal a lánnyal van! Mit tehetnék hogy felejtsem el végleg ezt a lányt? Nagyon szomorú vagyok miatta!

Figyelt kérdés
Az a lány is bunkó lett velem,és irígy ha egy pár szót váltok a legjobb barátnőmmel,aki már nem az mert kibeszélt a barátnőmnek,igen tudom vannak ilyen bunkó emberek! Lehet esetleg a hogy az a lány mondja neki hogy ne legyen velem! Legrosszabb az hogy engem kihasznált. Nincs szándékomban kisajátítani magamnak,csak én tényleg nagyon szeretem! Rengetegszer sírtam már miatta:fájdalmat okozott (direkt) :(

#L/b
2016. márc. 2. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt magyarázzad el, légyszives:

"irígy ha egy pár szót váltok a legjobb barátnőmmel,aki már nem az mert kibeszélt a barátnőmnek"

Az egyik barátnőd(?) kibeszélt a másik barátnődnek(?)?

2016. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mint egy venezuelai sorozat. Hány éves vagy, 13 vagy 14?


Szerintem felejtsd el mindannyiukat (akárhány emberről is beszélsz most), és keress olyan barátokat, akik méltók hozzád!


23f

2016. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2016. márc. 2. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!