Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van belőle, mit csináljak?

Elegem van belőle, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztályba jár egy lány akivel alsóba 'BFF'-ek voltunk. Két karácsonyomat is elrontotta az idegesítő 'jaj de utállak de a szemedbe nem mondom' hülyeségével.A harmadik télen elegem lett belőle másokkal kezdtem barátkozni, ő meg egyedül maradt. Fiúkkal lóg mostanába, és előttük nyilvánosan megszégyenít engem. Oké, lehet erős szó de én így érzem, sokszor sírhatnékom is van már tőle. Ha visszaszólok elkezd veszekedni, ha nem reagálok rá akkor is.Tanárnak szólni nem akarok, mert egy másik osztálytársam már szólt miatta és szegényt csak mégjobban csúfolták. Utálom ezt a helyzetet, az osztály em olyan összetartó közösség,hogy összefogjon ellene. Ha van ötletetek a helyzet javítása kapcsán kérlek írjatok!

2016. márc. 4. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedben azt csinálnám, mintha ha ott se lenne, nem reagálnék semmilyen cselekedetére, hogyha megint veszekedni próbálna akkor csak egyszerűen szó nélkül ott hagynám és előbb-utóbb úgyis megunná és talán még ő menne oda hozzád bocsánatot kérni.


Tudom, hogy nagyon nehéz megállni, hogy ne szólj be neki, mert legszívesebben vissza szólna neki az ember, de ez szerintem csak olaj lenne a tűzre.


Mindenesetre sok erőt és kitartást kívánok, és hogy minél-előbb sikerüljön megoldanod ezt a problémát.


Remélem tudtam valamit segíteni.

2016. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ütős beszólás kell. Valami amitől kisül a szeme.
2016. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! nekem is volt ilyen, csak a magánügyeire nem hatott ki, mint a tiéd.Én is elkezdtem másokkal barátkozni, és egy kicsikét éreztettem vele, hogy Ő nem közénk való (hárman vagyunk BFF-ek nélküle.).Hál' isten' leesett neki a tantusz, és nem lógott a nyakamon. az még fontos, hogy mi is BFF-ek voltunk alsóban. de mostanában elkezdte újra. De durvábban. Olyan kis hercegnő módjára, hogy az ÉN BARÁTAIMMAL üzenget, hogy ő négyszemközt akar velem dumálni, meg ilyen hülyeségek... ezekkel azt kezdtem, hogy S z a rt a m rá. (már bocsi a szóért) aztán elkezdett nyalizni, mintha mi "jóbarátok" lennénk. továbbra sem érdekel túlzottan. Rád visszatérve, ha szerencséd van, egy idő után leszáll rólad. Ha nem, akkor azt javasolom, mint a kettes válaszoló! =)


Bocsi, hogy így leírtam a történetem! Remélem lehetett érteni, mire célzok!

2017. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!