Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ebben az...

Ti mit tennétek ebben az esetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Arról lenne szó hogy van egy 22 éves testvérem(fiu).Az egyik barátja oda adta neki az autóját mind a ketten benne ültek.Meg akartak fordulni,tesóm vezetett és nekimentek egy falnak.Az autónak összetört az orra,szélvédője.Azt mondta a fiu(akié az autó)h neki nem kell az autó 850.000FT fizessük ki.De mivel most nincs erre pénzünk azt mondta h ő elmegy húsvét után dolgozni majd szeptemberbe jön haza.A fiu a saját pénzéből vette az autót(23-24 éves).Most ti a szülei helyébe bele egyeznétek hogy csak szeptemberbe adjuk oda a pénzt?

Nagyon megviselt engem a dolog 17f és a szüleimet is.Meg se fordult a fejembe h a tesóm törte össze.Nagyon rosszul érzem emiatt magam.A válaszokat előre is köszönöm.



2016. márc. 5. 00:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt hogy húsvétba elmegy dolgozni és majd szeptemberbe jön haza és akkor kell neki a pénzt oda adni.
2016. márc. 5. 00:22
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Mindenki a saját kárán tanul. Nem hinném, hogy a szülei ebbe bele fognak szólni. Én legalábbis nem szólnék, így megtanulja majd, hogy nem kell olyanra bízni az autót, aki nem ért hozzá.
2016. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bisztositàs? Casco? Jegyzökönyv? Azèrt 850k-t nem fizetünk csak úgy ki , mègha a legjobb baràtrol is van szó
2016. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megfizetném az okozott kárt, de előtte számolnék, hogy mennyi is a kár...


mondjuk jogos a tulajdonos reakciója is, hisz egy összetört kocsival nem tud mit kezdeni és ha hónapokig nem lehet kocsi nélkül akkor kell vennie másikat...


nem értem mi köze itt a szülőknek a dologhoz...23-24 éves a srác, nem kisgyerek...7 hónap van még szeptemberig, én tuti írnék valami papírt erről a tartozásról, hogy később tényleg visszatudjam szerezni a pénzem...de ha nem tudtok most fizetni akkor úgy is meg kell várnia...max mondhatja azt, hogy havi X összeget fizessetek neki Y hónapig...


23F

2016. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!